Mikor egy meleg ír hetero szexsztorit.

itt vagy: Eropolis > Homo negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

nyalhatsz


Mikor egy meleg ír hetero szexsztorit.
Kimegyek a konyhába.Gondolkozom a kávé és egy jó erős tea között,majd a kávé mellett döntök.Természetesen a kávé az enyém,Vanda nem kap semmit. Elszunnyadt az ágyon és nem akarom felkelteni. Igy legalább nem kell megmagyaráznom,hogy mit keresek a házában,hajnali négy órakor. Mondanám,hogy szegény csaj kissé illuminált állapotban van,de a pontos megfogalmazás az,hogy seggrészeg. Véletlen volt,hogy pont a bár elött hivtak telefonon,igy ott parkoltam le.Jó szokásom,hogyha keresnek vezetés közben, akkor inkább félreállok és úgy veszem fel.. A négy lány egy padon ült,illetve feküdt egymáson. Ismertem mindet,igy odamentem hozzájuk. Egy lánybucsú végeredménye tárult a szemem elé.  20 perc alatt kiszedtem belölük,hogy Sue lenne a sofőr.Elsőre meglehetett állapitani,hogy ebből semmi nem lesz,mert a lábán se birt megállni. Elvettem a kocsi kulcsot,lezártam az autóját és bepakoltam a lányokat a kocsimba. Ahogy beültem még a leengedett ablak mellett is megcsapott az alkoholgőz. Szerintem ezek négyen kiitták a teljes italkészletet a presszóban. Gondolkozom,ki hol lakik. Sue,Vanda,Gitta rendben de Clara cime talány. 5 perc alatt kiszedem belöle és elindulunk. Elöször Clarát adom le a szülőknek,majd irány Gittáék háza.Ott a férje vár. Megrögzött antialkoholista igy reggel biztos lesz egy kis perpatvar. Sue-val könnyebb dolgom van,mert ő a saját lábán támolyog be a társasházba. Megvárom amig becsönget az ajtón,mert a lakáskulcsot nem találja. Hoppá,a szembenlakó szomszédhoz csengetett be. Kis malőr. Márcsak Vanda van hátra. Teljesen ki van ütve.Megérkezek hozzá és kiemelem a kocsiból. nekitámasztom a kapunak,de rögtön összecsuklik.Sóhajtok egy nagyot és elveszem a táskáját. Megkeresem a kulcsait,kinyitom a kaput és a lakásajtót is sarkig kitárom. Ölbeveszem és beviszem a házba. Kezd ébredezni és ezzel együtt öklendezni is,igy rögtön a fürdőszoba felé veszem vele az irányt. Kicsit későn érek be vele, az esti italozás egy része rajtam landol. Leteszem a wc kagyló elé,hogy ismerkedhessenek egy kicsit egymással..Hamar megbarátkoznak,amit az is bizonyit,hogy Vanda teljesen átöleli a kagylót,mint egy rég nem látott barátot.Egy 10 perc ölelkezés után úgy látszik,kiadta az egész esti bevételt. Megpróbál felállni,de nem megy. Bevizezek egy kisebb törülközőt és megtörlöm az arcát vele. A hideg viz egy kicsit felfrissiti,rám néz és valami mosolyféle jelenik meg az arcán. Mivel egy kicsit szétkentem az arcán a maradék sminket,igy olyan mintha a Batmanből vigyorogna rám Joker. Újra ölbeveszem,hogy keressek neki egy ágyat. Átkarolja a nyakam és a nyakamba teszi a fejét. Megvan az ágy.Beakarom vinni a szobába,de pont az ajtó elött elengedi a nyakam,igy akaratlanul is a fejével nyitom ki az ajtót. Fel se veszi, totál beájult. Leteszem az ágyra és indulok kifelé,mikor hatalmas csattanást halook a hátam mögött. Megfordulok. Istenem,ez a csaj nem semmi. Még ájultan is képes leesni az ágyról. Szerencsére egy vastag szőnyegre esik,igy fel se veszi. Nem küszködök tovább vele. Fogom a párnát az ágyról és a feje alá teszem. Ahogy elöre hajolok megcsap a saját ruhám szaga. Ja persze,Vanda italkészlete van rajta,elég nagy mennyiségben. Irány a fürdőszoba ezerrel. Poló,rövidgatya le és bevágom a szennyes kosárba. Ez Vanda sara,tehát mossa is ki. Lemosom magam és keresek egy tiszta törülközőt. A polcon találok egy kisméretű micimackót ábrázolót. Nem néztem volna ki a csajból,hogy ilyeneket tart. Körbenézek,hogy mit vegyek fel a poló helyett.Nagy nehezen leesik,hogy itt csak női holmik vannak. Csak van valahol valami gönc,amit felvehetek de úgy néz ki ez nem jön be. Látok egy pár csipkés kombinét a száritón,meg egy melltartót. Jó,akkor maradok alsógatyában. Majd kimagyarázom magam. Nem merem igy itt hagyni Vandát,ezért irány a konyha és megkávézom. Basszus,de otthon érzem magam. Zajt hallok a szoba felöl,gyerünk befelé. Vanda próbál felmászni az ágyra,de sikertelenül. Sóhajtok egy nagyot,rámászok az ágyra és felhúzom. Sikeresen felrántom és rám esik. Kiakarok mászni alóla,de azt hiszi én vagyok a kispárna. Belefészkeli a fejét az ölembe és azonnal elalszik. Csak annyit mozdulok,hogy óvatosan magamhoz húzzak egy párnát és a hátam mögé tegyek. Egy negyedóra múlva szerintem már elég mélyen alszik.Fogom a párnát a hátam mögül és óvatosan megemelve a fejét óvatosan aláhelyezem. Az ajtóból még visszanézek,hogy lássam nem ébredt-e fel esetleg,de mélyen nyomja a szundit. Már reggel 5 óra,világosodik. Kilépek a kapun és rögtön belebotlok a szomszédba. Mrs. Sarandon elhülve nézi,ahogy egy szál alsógatyában vigan integetek neki és beszállva a kocsimba,elporzok százhússzal. Amber Sarandon a helyi facebook,igy biztos lehetek benne,hogy perceken belül a fél város tudni fog rólam.
Hazaérek és irány a tus. Mikor már nem érzem magamon az est, úgymond maradványait,ledölök aludni.Reggel 7-kor ébredek a telefoncsörgésre. Mire megtalálom leteszi. Nyolc nem fogadott hivás ugyanarról a számról. Majd ha hivsz újra felveszem,de most aludni akarok. Sajna nem tudok visszaaludni,igy felöltözöm és beugrom a közeli presszóba kávézni. Újra cseng a telefon,ugyanaz a szám mint az elöbb,igy felveszem ha már ilyen kitartó. Vanda az,kéri ugorjak be hozzá. Ezek szerint ő is felébredt. Irány Vanda.Tényleg,honnan is tudja a számom? Új számom van,alig 20 ember tudja. Na mindegy. Odaérek a házhoz,kiszállok a kocsiból és Mrs. Sarandon már meg is lebbenti a függönyt a konyhaablakon.A kapu nincs bezárva,bemegyek és kopogok.Vanda máris az ajtóban.Köszönök és végig nézek rajta. El se hiszem,hogy néz ki. Meg se látszik rajta az éjszakai dorbézolás. Smink nincs rajta,de igy is nagyon csinos. Rám néz és felemeli a bal kezét,melyben a rövidgatyám és a polóm van. Köszönés helyett csak egy szót kérdez: -Dugtunk?
Ledöbbenek egy pillanatra,majd elmondom röviden mi történt az éjszaka. Megtaláltalak,hazahoztalak,lehánytál,lefektettelek,levettem a ruhám,az ölembe feküdtél,leléptem,Amber néni rögtön facebook,instagramm,twitter,piac.Szóval ne csodálkozz ha azt hallod vissza,hogy 6 hónapos terhes vagy tölem. Ezt egy dolcsiba lefogadom.Ennyiii!
Kicsit lassan emészti a hallottakat ,majd behiv a lakásba és nekilát kávét fözni. Érdektelen dolgokról beszélgetünk,de látom valami nagyon bántja.Tényleg öszintén bocsánatot kérek tőle,ha miattam érzi kényelmetlenül magát,de csak legyint rá. Végül nagy nehezen kiböki,hogy az bántja,hogy nem dugtam meg. Leesik az állam,de azzal folytatja,hogy nem lehet annyira rossz csaj,hogy egy férfi ne kivánná meg. A szemébe nézek és úgy mondom neki,hogy már akkor szerettem volna lefeküdni vele,mikor még férjnél volt. Hajnalban pedig, bár szerettem volna,csak azért nem feküdtem le vele,mert nem akartam kihasználni a részegségét. Nem szól semmit,csendben mindent lepakol az asztalról. Nézem a csipője ringását és egyre jobban kivánom,hogy a magamévá tegyem. Látom,hogy a feszes polója alatt nincs semmi.Erről a polón átütő mellbimbói is tanúskodnak.Térdig érő szoknyája sem tudja elrejteni formás hátsó idomait. Vanda végez az asztallal és megáll elöttem,odahajol hozzám és a fülembe súgja:
Most viszont tudom,hogy mit csinálok és nincs rajtam bugyi. Felállok és szájon csókolom. Vadul,egymás ajkait harapdálva élvezzük kifulladásig első csókunkat,majd felemelem az asztalra és hátra döntöm rajta. Gyorsan tolom le a nadrágom és hajtom fel a szoknyáját. Csak a szemét nézem,mely saját mohó vágyamat tükrözi vissza és elsöre behatolok. Fogom a csipőjét és közben nem szakad meg a szemkontaktusunk. Egyszerre érünk,alig 2 perc alatt a csúcsra. Vonaglunk egymáson,egymásban,átélve a katarzis minden szintjét. Most már gyengéden csókolgatjuk egymást. Felhúzom a nadrágom,leemelem az asztalról és az ölembe ültetem széttett lábakkal és átfogva a derekát a fülébe suttogom,hogy köszönöm. 
Én köszönöm-mondja nevetve,majd hozzáteszi kaján mosollyal,hogy majd kimossa ezt a nadrágom is. Kérdőn nézek rá,hogy mit is akar ezzel. Teljesen rám tapad és úgy mondja a fülembe. -A mennyiségből itélve amit adtál belém,tényleg évek óta kivánsz engem. Felállitom és lenézek az ölembe. Hmmm ez tényleg mehet a mosásba. Kézenfogom és elindulunk a szoba felé.Útközben megállok,letolom a nadrágom és bedobom a fürdőszobába. Bemegyünk a szobába és ott az ismerős ágy. -Hogy is feküdtem az öledben?-kérdezi Vanda. Leveszem a polóm és alsógatyában felveszem ugyanazt a pózt az ágyon. Vanda belefészkeli magát az ölembe az utasitásaimat követve. Azért most más a helyzet. Érzem,hogy keze az alsónadrágomon keresztül simogat és elkezdek merevedni. Az én kezem is felfedező útra indul a formás fenekén. Vanda szinte önkéntelenül emeli fel a lábát és kezem célba ér. Az elöző szextől teljesen nedves még. Felnyög a puszta érintésemtől és még jobban széttárja lábait. Elértem szándékát és az egyik ujjammal finoman beléhatolok. Kezei közben rést találnak az alsómon és már érzem is ahogy finoman rám markol. Hirtelen abbahagyja és mellémgördül az ágyon. Ad egy puszit és megkérdi:- Lehetek kicsit vulgáris veled? Bólintok és már sorolja is. -Basszad szét a pinám,a seggem,a szám.Nyaljál szét elöl-hátul baszás elött,közben és utána is. Érezni akarom a gecidet mindenhol. Nem válaszolok,hanem a hátára forditom és szétnyitom a lábait.Gyönyörü pinája van,borotvált és nekem hála tiszta geci az egész. Rábukok és belenyalok.Érzem a gecim izét és ez kurvára feldob.Ráfordulok 69-es pózban és beletolom a faszom a szájába.Tovább nyalom a pináját,majd megemelem a csipőjét és belenyalok a segglyukába is. Érzem,hogy nyelve a golyóimat nyaldossa és egyre hátrébb csúszik,majd hirtelen belenyal a szörös segglyukamba.Istenem,micsoda nő! Úgy jó 10 percig franciázunk,mikor megrázkodik alattam és elélvez. Én se birok már magammal,megfordulok és mohó szájába tolom a faszom és már lövell is a gecim. Nem nyeli,csorog ki a szája szélén.Érzem,hogy kijött az utolsó csepp is.Kihúzom a faszom ás rábukok az ajkaira.Nyalom le az arcáról a gecim,majd vad smárolásba fogunk.Kezeim közben a melleit gyúrják,érzem,hogy merevednek a mellbimbói. Nekem még lankadt a faszom. Persze ez nem csoda,amennyi gecit ellöttem. De a csaj az első! Ujjaim vadul hatolnak be a pinájába.Elöször kettő majd három fér be. Szopom a bimbóit és érzem,hogy rázkodik a teste.Gyorsitok és hangosan sikoltozva elélvez. Életemben elöször látok spriccelő pinát. odahajolok és belenyalok.Újabb spricc a jutalmam. Teljesen kinyalom a lucskos pinát,mikor felhúz. A gecim után pinalevet smárolunk. Gondolom kicsit elfáradt de nem. Négykézláb helyezkedik és felkinálja a segglyukát nyalásra. Nem kell biztatni,máris benne van a nyelvem.Mikor elég lucskosnak itélem,elkezdem ujjazni.Már két ujjam jár benne,mikor érzem,hogy merevedik a faszom. Vanda odafordul és felszopja keményre,majd hanyatt fektet és lassan beleül.Sziszeg de tövig beengedi magába.Ahogy baszom a formás seggét,ujjazza magát és már jön is a spricc a hasamra,de megy a spricc tölem is a seggébe. Nem vacakol,most ő fordul rám 69-be. Nyelvem elött már is ott a gecis segglyuk és a lucskos pina és már nyalom is mindkettőt. Közben a faszom már Vanda szájában. Szerintem egy csepp geci sem maradt a faszomban úgy kiszivta. De az ő lyuka és pinája is szétnyalva. Mellém fekszik és elmosolyodik. Most egy puszit adok a szájára és átkarolom. Fejét a mellkasomra teszi és elalszik. Magunkra húzom a takarót és elalszom én is. Én ébredek hamarabb.kimászok az ágyból és lefözők egy adag kávét. Mivel nem tudom Vanda,hogy issza,igy külön teszek a tálcára tejet és cukrot,úgy viszem be a szobába. a hátán fekszik teljesen betakarózva. Lehúzom róla és végignézek a testén.Kemény mellein,lapos hasán,kis tubarózsa formájú pináján. Gyönyürű látvány. Nem is keltem fel csak nézem a fotelból,a tálcával az ölemben. Egyszer csak megszólal: -Szégyentelen. Elvigyorodok és mutatom a kávét. Felkell és kiveszi a tálcát az ölemből és az asztalra teszi. Megcsinálja a kávéját és beleül az ölembe az egyik kezével átkarolva a nyakam. -Ugye ,most valami szégyentelen kurvának tartasz? -Nem!-mosolyodtam el a szemébe nézve.
-Csak egy gyönyörú nönek,akit régen basztak meg. Vanda elnevette magát. -Hát úgy két éve kb. amióta elváltam. Nem érezted a pinámon a pókhálót? Végigsimitok a pináján és megcsókolom. -Én csak azt éreztem,hogy kivánlak és megörülök érted. Tudod mit álltam ki, mikor hajnalban belefeküdtél az ölembe? Még seggrészegen is kivántalak. De megérte várni!
Vanda hátralök a fotelban,hátat fordit és lassan beleül a faszomba.megint tövig nyeli a segglyuka a faszom. Hátradöl rám és elkezd mozogni.Mig a kezeim a melleit gyúrják,addig gyakorlott mozdulatokkal ujjazza magát.Látszik már profi benne. Mikor elkezd nyögni átveszem az irányitást,felállunk,elöre döntöm és úgy baszom tovább.Most nem a seggébe élvezek,hanem elötte kihúzom és a seggére élvezek.Csodálkozom,hogy még van gecim ennyi élvezés után. Jobban elöre döntöm és beletolom a faszom a pinájába.Lökök párat és már élvez is. Kapok egy puszit,majd irány a fürdöszoba. A tus alatt összeölelkezünk és finoman csókolozunk,majd elzárom a vizet és a tusfürdővel bekenem Vanda testét mindenhol. Nem hagyok ki rajta egy foltot sem.A hátán kezdem le a fenekéig.Ott azért kicsit elidözök,markolászom,majd finoman bekenem a popsilyukát is. Jönnek a lábai,majd elindulok visszafelé a testén. A combjainál elidözök,majd jön a pinája,Óvatosan simogatom,majd jön a hasa és a mellei. Finoman gyúrom át ,majd végig a nyakán. Hoppá,ahogy hátrahúzom a haját,látom az is gecis lett szex közben.Elő a sampon és átdörzsölöm a haját. Kinyitom újra a tust és átmosom a testét. Megforditom és belenézek a szemébe. Eltol magától és elzárja a tust. Én következem. Szemből indit,nyakam,mellkasom,hasam,majd le a lábaim. Az ágyékom teljesen kihagyja. Megfordit és jön a hátam. Lassan halad lefelé,mig a fenekemhez ér. Finoman átgyúrja,majd behatol a vágatba.Ahogy áthúzza a kezét,sikos ujja kicsit becsúszik a lyukamba.Mennyei érzés tőle. Megint szembeállit és most az ágyékom következik. A golyóimat gyúrja finoman,majd hátrahúzza a faszomon a bőrt és a makkomat is bekeni a tusfürdővel. Bár a faszom továbbra is ernyedten lóg,de igy is nagyon élvezem az érintéseit mindenhol. Megnyitja a vizet és befejezzük a tusolást.Áttöröljük egymást és elkezdünk öltözni.Vanda gyorsan készen van.Bugyi ,melltartó fel,poló,szoknya. Én kisebb gondban vagyok. Poló fel,alsónadrág fel,de a hófehér trénignadrágomon,egy hatalmas gecifolt sárgállik. Mig a megoldáson töröm a fejem,Vanda kinyitja az ablakot és kikönyököl rajta.Hallom valakivel beszélget. Az egyik szomszéd az,éppen kutyát sétáltat.Térdre ereszkedem és mögé kúszom. Lehúzom a bugyiját ,kicsit széthúzom a lábait és benyalok neki hátulról.Megremeg,de beszélget tovább,mintha mi se történne. Nyelvem egyre mélyebben hatol a segglyukába,mig ujjaim a pináját simogatják.Már teljesen át van nedvesedve,mikor elkezdem ujjazni.érzem remegnek a lábai,igy becsússzanok a lábai közé és szemből belenyalok a pinájába. Elélvez,jön a pinalé egyenesen az arcomra.Most már neki is kevesebb,mint nekem a gecim. Szorgalmasan lefetyelem a lucskos pinát és újra elélvez. Vanda elköszön a szomszédtól,ellép az ablaktól és becsukja. Pinája még csöpög,mikor elkapja a fejem és az arcomra nyomja a pináját. Tisztára nyalom és kapok érte egy puszit. Cseng a telefonom,az egyik ügyfelem. Mondom neki,hol vagyok,épp dolgozom.2 perc múlva ott is az ügyfél,megáll az ablak alatt. Kihajolok az ablakon a függöny alatt,igy nem látni be. Igy beszélem meg vele a dolgokat,elnézést kérve,hogy nem hivom be,de zárva a kapu. Nem beszélünk 2 perce mikor megérkezik az édes bosszú. Érzem,hogy az alsóm vándorol lefelé rólam. Mikor a bokámnál tart, kilépek belöle. Megérzem Vanda nyelvét a szörös lyukamon és beleborzongok a kéjbe. Egy nő aki szeret és tud is nyalni. A következő pillanatban valami hideget érzek a lyukamon.Vanda bekeni a lyukam.Nem tudtam,hogy van sikositója.Párszor felnyomja az ujját,majd sikosit újra.  Szerencsére hosszú a beszélgetés,mert már három ujját érzem magamban. Nem tudtam,hogy ennyire képes vagyok kitágulni. A faszom meredezik és már jön ki rajta az elöváladék az ujjazás hatására. Vanda is észreveszi,mert most ő csúszik be a lábam közé és már nyalja is le a makkom. Gyorsan szop,már jön is a gecim. Kiveszi a szájából,feljebb csúszik,igy a bal mellére élvezek.Gyorsan befejezem a beszélgetést,elköszönök. Vanda feláll és felkinálja a gecis mellét nyalásra. Lenyalom és jön a szokásos gecis smárolás.Oldalra nézek és felfedezek egy étolajos flakont. Szóval nem sikositó volt. Ránézek az órámra,délután 2 óra. Basszus,már vagy 5-6 órája csak szexelünk. Odaadom Vandának a kocsi és a lakáskulcsom,hogy hozzon nekem ruhát. 15 perc alatt megfordul.Mindenből hoz kettőt. Legyen tartalék. Megy a konyhába és készit teát meg szendvicseket. Addig felöltözöm. Gyorsan megebédelünk,mert a délután hátralévő részét is egymásban szeretnénk tölteni. Evés közben is egymást nézzük,nem tudunk betelni egymással. Ebéd után kisétálunk hátra a kertbe kézenfogva,egymást ölelgetve,szó nélkül. Kellemesen süt a nap,igy hozunk ki pokrócokat egy kis napozásra. Bekenjük egymást naptejjel,hasra fekszünk és csendben nézzük egymást. Étterem vagy fözünk vacsit? -teszem fel a kérdést. Legyen étterem,az gyorsabb. Egy félóra múlva megfordulunk és még egy 20 percet sütkérezünk a kellemes napsütésben. Megbeszéljük,hogy mit eszünk. Elég a napozásból,felszedem a pokrócokat és kézenfogva visszamegyünk a házba. Telefonon leadom a rendelést,este 7-re. Irány a tusoló,lemossuk egymást és kiüllünk a teraszra. Nyugodtan megkávézunk,elszivunk egy-két cigit,megiszunk egy pohár bort. Van bő két óránk a vacsoráig. Valami ötlet,hogy mit csináljunk addig? -kérdem Vandát. Rám néz és kaján mosoly jelenik meg az arcán. -Még van egy-két ötletem,amit kipróbálnék. Visszamosolygok: -Veled bármit. De elötte el kell mennem pisálni.
-Nekem is. -mondja és kézen fog és lesétálunk a kertbe,a padhoz. Leültet a fübe,hátam a padnak támaszkodik. Szemből beleül az ölembe és ernyedt faszomat beleerőszakolja a pinájába. Hátradől és megtámaszkodik és már pisil is. Én sem birom tartani,megindul az aranysugár bele a puncijába. Kicsúszik a faszom,egy adag a hasára megy,a többi az én hasamra.Ahogy hátradől,nála is erösebben jön. Felcsapodik egészen a mellkasomra. Nekilát finoman ütögetni a pináját igy a sugár összevissze megy,teljesen beterit. Látom,hogy ő is szeretne kapni,igy leforditom magamról. Most én vagyok felül.Megtámassza magát a könyökén és az egyik combját a térdeim közé fogom.Igy most a combomra megy a pisije. Viszont én igy már a melleire pisálok.Hátra hajtja a fejét ,úgy élvezi. Elöre hajlok és elkezdem gyúrni a pisis melleit. Keményednek a mellbimbói. Felhúzom a földről és magamhoz szoritom. Jön a szokásos smacizás és már merev is a faszom. Leülök a padra és már rá is bukik a faszomra. Nyalja-szopja a makkom és gyúrja a golyóim. Beleakarom ültetni a faszomba.Érezni akarom szűk pináját,de nem engedi. Érzem,hogy jön a gecim,megfeszül a testem.Az utolsó pillanatban kiveszi a szájából és elkezdi verni a faszom. A geci a hasamon csattan,a következő a combomon. Mikor teljesen kiveri,szépen lenyalja a faszom. Pihegek,mikor a nyelvét a combomon majd a hasamon érzem. Onnan is lenyalja a gecimet és nyeli lefelé. Egy kevés marad a szájában is,hogy eltudjuk smárolni. Lassan felkelünk és elmegyünk tusolni. Lemossuk egymást,felöltözünk és irány az étterem. Megvacsorázunk majd egy pohár bor mellett beszélgetünk mindenféléről. Megisszuk,fizetek és rákérdezek: Esetleg van valami terved a desszertre? Na,már megint az a kaján mosoly,sőt inkább vigyor az arcán. Kér egy pincérblokkot és egy tollat,majd megkér,hogy mondjak 5 számot 1 és 80 között. Kiválasztom,leirja. Irány vissza Vandához. Ahogy belépünk a házba egyszerre kezdünk el vetközni és már meztelenek is vagyunk. Kiváncsian várom,hogy mit akar a számokkal. Bekapcsolja a laptopját. Megnézi a cetlit,az első szám a hármas. Rákattint az egyik ikonra,feldob egy listát. Kiválassza a hármast. Értem,letöltött egy csomó pornót.
Vanda rámnéz és nevet. -Ezt az 5 filmet csináljuk meg,ha tetszik. 
Érzem a hangján,hogy nagyon szeretné,ha benne lennék. Szájon csókolom és csak annyit mondok: -Veled bármiben!
Megnyugszik,odahúzza a fotelt a gép elé. Leültet és beleül az ölembe. Elinditja a hármas számú filmet. Mikor véget ér ,rám néz kiváncsian. Készülj elő-mondom neki és ahogy fel kell az ölemből,adok egy puszit a fenekére. Az egyik fiókból odadob egy gumis lepedőt,hogy tegyem fel az ágyra,minden mást szedjek le. 2 perc múlva hiv a fürdőszobába. A popsimosós bidére rászerelt egy kis gömbalakú fejet.Óvatosan ráűl és megnyitja a vizet.Mikor érzi,hogy tele van a popsija,felemelkedik és kinyomja magából a vizet. 5-6 alkalom és totál tiszta a feneke. Én jövök.Nekem kell 8-9 mosás mire rendbe vagyok. Mehetünk a szobába. Vanda elfekszik az ágyon,mellette egy tál,tele étolajjal. A legjobb sikositó. Elöször a pináját veszem kezelésbe. Eleve nedves a pinája,de az olaj még sikosabbá teszi. Követem a filmet,csak egy ujjal kezdek. Alig 5 perc múlva már 4 ujjam van a kis forró punciban. Jön a másik kezem is. Ez a segglyukat veszi célba. Itt is kell vagy 5 perc mire becsússzan a 4 ujjam.Folyamatosan olajozom a kezem,mig egyszer csak csuklóig vagyok a pinájában.Még egy adag a popsis kezemre és az is felcsúszik.Egyszerre nyög az élvezettől és a fájdalomtól. Elélvez,de most nincs pina spricc. Megállok,de nem húzom ki a kezeim. Igy fekszik vagy 2-3 percig. Elöször a pinájából húzom ki a kezem,majd szép óvatosan a fenekéből. Mindkettő rögtön bezárodik,mintha nem is lett volna bennük semmi. Fel kell és négykézlábra állit. Érzem az olajos ujját a lyukamon,majd a behatolást. Nagyon gyengéden csinálja. Én nem tágulok olyan jól,de türelmes velem. Legalább 20 perce játszik a lyukammal és egyszer csak azt veszem észre,hogy a faszomból vagy 20 centi hosszan lóg az előváladék.Hopp,most ért be a teljes kézfeje. Úgy érzem,hogy szétrepedek,de érzem a gyönyört is. Te még nem élvezhetsz el-mondja és kihúzza a kezét. Mutatja, meddig ment fel a keze. -Gyere,jön a 22 film. Megnézzük és már értem a hármas számút. Vissza az ágyra. Elővesz egy plugot,melynek a másik vége műfasz.A hátára fekszik felemeli a lábait és átkarolja. Segglyuka a mennyezet felé. Egyik lábam a lábai közt,a másik a dereka mellett. Könnyen felnyomom a plugot teljesen magamba,az elöző tréningnek hála.Lassan elkezdek leguggolni. A műfasz beolajozva Vanda segglyukánál szép lassan araszol befelé,mig össze nem ér a fenekünk.Óvatosan mozgok,5-6 centi fel-le,fel-le. Majd beolajozom a kezem menetközben és elkezdem belenyomni a pinájába. Szinte rögtön csuklóig bemegy a kezem. Mozgok tovább,a műfasz már 10 centit jár ki-be a seggében. Kezem is folyamatosan jár a pinájában. Egyszer csak felsikolt és megragadja a csuklóm és erőteljesen magába rántja a kezem.Újabb sikoly és jön a kedvenc pinalevem,mely helyzete miatt a hasán és a mellein landol. Kihúzom a műfaszt a seggéből és hasra fekszem a film történéseit követve. Vanda kihúzza a plugot a lyukamból és felveszi a felcsatolós műfaszt magára. Egy kis olaj a lyukamra és már tolja is be. Kicsit feszülök de ügyes lány,nem okoz fájdalmat. Lassan újra áthatol minden záróizmon és neki lát keményen baszni a seggem. Mindjárt jön a gecim- sikoltok fel férfi létemre. Azonnal kihúzza belölem a műfaszt és a fülembe súgja: -Te még nem élvezhetsz el.
Jön a következő film. Technikai probléma lép fel,ugyanis ebben a csaj valami 30 centi hosszú,10 centi széles műfaszfélébe ül bele és rögtön tövig. Kérdön nézek Vandára,de megmagyarázza,hogy csak arra volt kiváncsi,hogy mennyire tágulhat egy pina. Jön a negyedik film. Ezt is kihagyjuk,mert lényegében megcsináltuk. Csak itt a csaj,könyékig nyomja fel a kezét a pasiban és mint a motolla jár benne.
Jön az utolsó film. Megrázom a fejem,hogy ezt biztos nem tudom megcsinálni. Vanda felnevet: -Erre a filmre emlékeztem. Mit gondolsz,miért nem engedtem,hogy elélvez? 
-Akkor gyerünk vissza az ágyba,mert erre kiváncsi leszek.
Máris az ágynál vagyunk. Vanda leül az ágyra és rábukik a logó faszomra.Ügyes a szája,máris kemény a faszom. Közben keze az olajban és máris keresi a segglyukam. Szinte rögtön felcsúszik a 4 ujja. Nem siet,finoman ujjaza a prosztatám. Mivel már kétszer leállitotta az elélvezésem,igy elég hamar a csúcson vagyok.Kirántom a faszom a szájából és megcélzom az arcát. A filmben a pasi vagy nyolcszor lött rá a csajra,de az biztos nem baszott egész nap. Kicsit meglepödöm,mert szinte beteritem Vanda arcát a gecimmel.Mikor már nem jön több,a szájába adom a faszom,hogy kiszivja a maradékot. Majd lefektetem és elkezdem lenyalni a gecim. Minden nyalás után csók és átcsurgatom a nyálas gecim,amit élvezettel nyel lefelé,mignem tiszta az egész arca. Rendbe tesszük az ágyat,gyorsan letusolunk,Persze,ez is vagy félóra,mivel szinte végig csókolozunk és simogatjuk egymás megfáradt testét. Szerencsére vasárnap lesz holnap,igy majd pihenhetünk. Nagyon meleg az éjszaka,igy az alvás is meztelenül lesz majd. Csak egy könnyű takaró van előkészitve. Párna a fejem alá,szeretek a hátamon aludni. Vanda úgy dönt a mellkasom lesz a párnája. Magunkra húzom a takarót,jó éjt puszi és már alszunk is.
Kinyitom a szemem. Egymagam fekszem az ágyban. Hallom a tusoló csobogását,Vanda fürdik. Kiszállok az ágyból,mennem kell pisálni.Bemegyek a fürdőbe.Vand már törülközik.Adok neki egy csókot és nekilátok pisálni. 
Gyorsan letusolok. Nézd csak, tiszta törülköző,még egy fogkefe a polcon és bekészitve a ruhám. Rendbe vágom magam.Megyek ki és érzem a kávé illatát.
Vanda is felöltözve. Most poló és tréning alsó van rajta.Látom a bugyija körvonalait és azt is,hogy vett fel melltartót. Csendben kávézunk és nézzük egymást.
Vanda töri meg a csendet: -Ne haragudj a  a tegnapi napért.Nem tudom,hogy mi volt velem. De kérlek,értsd meg,hogy 2 éve nem voltam férfival. Egyszerüen csak egy gátlástalan kurva akartam lenni egy napra.Ha esetleg nem jó volt velem,csak mondd meg nyugodtan. 
Nem néz rám,az asztalt nézi,úgy beszél.
-Tudom,nagyon furcsa kéréseim voltak,amik biztos nem estek jól neked és köszönöm,hogy teljesitetted.
Felállok az asztaltól és mellé lépek és felhúzom. Elsimitom a haját a szeméből,hogy belenézhessek. Nem tudom,hogy mi van velem,de egyszerüen nem tudok betelni ezzel a nővel és itt nem a szexre gondolok. Valahogy jó vele együtt lenni. Mélyen belenézek a szemébe és megcsókolom. Kezeim közé fogom az arcát és csak csókolom és csókolom. Kifulladásig folyik a csókolozás. Feküdjünk le és pihenjünk és behúzom a szobába. Mindenféle szégyenérzés nélkül vetközünk egymás elött. Bár amilyen szexet levágtunk egymással,ez nem is csoda.
VANDA MESÉL:
Végignézek Mickyn. Vékony de izmos test,finoman szörös mellkas,fanszörzete trimmelt.Nincs nagy farka,olyan 13-14 cm,de formás és szépek a golyói is. Sok nő a nagy faszra esküszik,de nekem ez a méret jön be,attól függetlenül,hogy a pinám elbirna akár egy 22/7 faszt is. És valljuk be,szépen is teljesitett vele. Lefekszünk egymás mellé.Csendben,szótlanul élvezzük egymás társaságát.Közelebb csúszok hozzá,a fejem a mellkasára helyezem. Kezem az ágyékára helyezem,ujjaim nem érnek a farkához,csak a szörzetét simogatom.Érzem,ahogy a keze a vállamról lecsúszik a mellem felé. Elalszom.
Reggel már világos van,mire felébredek. Mellettem üres az ágy másik fele,de érzem,hogy még meleg. Remélem,hogy nem ment el.Hirtelen valami finom illat jön a konyha felől. Kibotorkálok,az asztal megteritve,Sonka,rántotta,sajtok,saláta,kávé,tea.Micky épp a tejet teszi az asztalra.Rámnéz,hozzámlép,magához húz,keményen megmarkolja a seggem és kapok egy hatalmas csókot.Reggeli közben mindenről beszélgetünk,mint valami régi házasok. Váratlanul megszólal az ajtócsengő.Meglepödöm mert nem várok senkit. Ránézek Mickyre,aki fel kell és azzal a kisfiús,kaján vigyorral az arcán megy ajtót nyitni. Alig fél perc múlva megjelenik a szomszéd házaspárral a nyomában. Mark és Suzy velem egyidösek és nagyon jóban vagyunk egymással. Susan rögtön a nyakamba borul és gratulál. Kicsit meghökkenek mert nem értem miről van szó és ezt Suzy értesitésére is adom.
-Hát a babához. Most hallottuk a piacon,hogy terhes vagy.
Szó nélkül felkelek a székről és a pulton lévő kiskosárból kibányászok egy egydolláros bankót és Mickynek nyújtom aki fuldokolva a nevetéstől zsebre is vágja.
Mivel Micky rövidtávon zárlatos lett a röhögéstől,igy én mesélem el,hogy lánybúcsú,részegség,mentőangyal,hazaszállitás,lehányás,alsógatya,mrs. Sarandon,twitter,facebook,instagram,piac,terhesség. Igy két percen belül harsány nevetés tölti be a konyhát. Aztán Micky kezdi elmesélni,hogy fuvarozta haza a lányokat. Ennél a résznél Mark már leesett a székről,úgy röhögött. Suzy nagy nehezen kinyögi a vidámság okát. Micky ott hagyta Sue-t miután az becsöngetett a szembeszomszédhoz. Ott viszont egy meleg pár lakik.. Miután kinyitotta az ajtót a pasi,kapott egy puszit,majd Sue bevonult a hálószobájába. Menetközben dobálta le a ruháit és anyaszült meztelenül befeküdt az ágyba. Az ágyban fekvő pasi azt hitte,hogy a párja feküdt vissza mellé és hozzábújt. Meglepödött mikor a szörös mellkas helyett két görögdinnye nagyságú cicire feküdt rá. Lecsúsztatta a kezét és mikor nem találta a kedvenc himbi-limbijét,sikoltozva rohant ki a hálószobából. A párja vagy 20 percig nyugtatta,mert sokkot kapott.Végül felkapták a csajt és a ruháit és becsöngettek a kedves férjhez. Mikor az kinyitotta az ajtót,ő is sokkot kapott. Két meztelen férfi állt az ajtajában,az egyiknek a nyakában a felesége szintén meztelenül. Szó nélkül a kezébe adták az asszonyt,bedobták a ruháit az előtérbe és otthagyták. Két perc múlva az egyik újra megjelent,kezében Sue bugyijával. A kedves férj még mindig a nyitott ajtóban,nyakában a holtrészeg asszonykával,mikor a meleg pasi hozzávágta a bugyingót és rácsukta az ajtót. 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nyalhatsz#12023-11-06 23:56:09
A helyesirási hibákért bocs!

[1-1]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2920BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba7373Biszexuális vagy, be kell lépned!

#bukkake100Csoportos

#demko110Én
Ajánlott szobák
#maszti_szoba510Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4750Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4440Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok810Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2620Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.