Hol a határ? Meddíg mész el partnered kedvéért?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Hol a határ? Meddíg mész el partnered kedvéért?
Megváltoztattam a téma címét, mert ez jobban tükrözi azt, amire kíváncsi vagyok.
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de nem alakult ki igazán vita arról, amit tudni szeretnék,tehát megteszed partnered kedvéért azt, amit nem szeretnél, mert tudod, hogy akkor mással tenné meg?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nincs kép
szepfiucska#612005-10-16 18:53:40
Nagyon sokáig! (mindent megteszek ,hogy a legjobb legyen!)
dom001#602005-10-13 12:44:52
Válasz a(z) 59-es üzenetre:

:D De csak a gyűrűt érintően. A téma címéhez igazodóan az idézeted szerint helyes a gondolkodás. Szerintem. :)
voroskarom#592005-10-13 10:37:23
Válasz a(z) 58-es üzenetre:

:-) Egy mindenekfelett!
dom001#582005-10-08 12:03:21
Válasz a(z) 52-es üzenetre:

*Igen.* :)
masfeleseget#572005-10-04 14:38:08
Ha szeretem akkor nem tud tőlem lehetettlent kérni és ha ő is szeret ennyire akkor nem is fog!
A barátnőim általában a nagyapámat is leszopták volna, mosolyogva a kedvemért. De ez fordítva is igaz, mert nincs is annál élveztesebb mint amikor azt látod a kedvesed arcán, hogy kibaszottúl élvezi az adott helyzetet és eszméletlenűl jólérzi magát!:))
eme#562005-10-01 10:00:42
Szerintem csak olyat kér ha szeret, tisztel ami nekem is jó. A mi jó az viszont csak utána derülhet ki... Amiben nincs tapasztalatunk azt előre legfeljebb elöitéleteink alapján minősítjük. Ha olyat kér amiről tudom hogy nem jó, s ezt ő is tudja akkor már más a helyzet.
repa#552005-10-01 03:17:18
És ha az a vágya nem jó, csak neki jó, akkor is megteszed érte?
eme#542005-09-29 23:12:06
Ha szeret valakit igazán az ember akkor sok mindent megtesz a kedvéért. Persze ha ismer is valakit az ember nem csak vakon szereti, akkor kb. tisztában van a rejtett vágyaival, szándékaival, amit esetleg nem - vagy nem gyakran - tudott eddig megélni.
puncit#532005-09-26 17:13:55
Válasz a(z) 52-es üzenetre:
szerintem a wc-ben találtad, pair használat közben:-)pppppp
voroskarom#522005-09-23 14:05:04
"Mindenkinek joga van olyan orgazmusra, amilyet szeretne, amennyiben nem sérti partnere jogait"

Nem tudod Puncit! honnét való eza két sor? :-)
puncit#512005-09-18 10:00:48
Válasz a(z) 50-es üzenetre:

Szia!
Nem szeretnélek megbántani, de szerinted ez NORMÁLIS?????
smlex#502005-08-30 18:07:54
Sziasztok! 8 új képet tettem fel, 7 vasárnap készült. A 8.-on azonban a saját mellbimbóm látható, rajta szombat este keletkezett égés, hólyagok. 200 fokos vas-csipeszeket kaptam Angel Úrnőtől. Tekintettel arra, hogy switch vagyok, egyes szeánszokon rabszolgaként szerepelek. Lehet, hogy egyeseknek ez már sok lenne, de én szeretem, és mindkettőnknek ez a lényeg, és az én aranyos Úrnőm is így gondolja.
sanyi1963bp#492005-08-30 00:31:34
Válasz a(z) 46-es üzenetre:
NAggyon naggyon irigylem a Kedvesedet :-) 
Sanyi,,,
nusss#482005-08-29 16:50:11
tuan, egyszavas válasz: nem. :)
joco#472005-08-29 15:43:37
Kedves Tuan!
Gondolom én a megváltoztatott téma cimre leginkább hőlgy társaid hozzászólásait várod, mert én ugy gondolom nekünk fiúknak vannak extrémebb elvárásaink az elképzelt HATÁR vonatkozásaiban? és az a félelem ami a nőkben benne van hogy akkor majd mással teszi meg a patrner inkább belemegy nem jó dolog egyiküknek sem! SZerintem sokkal síkeresebb és élmémyt nyújtóbb akkor a hátár estetleges legvégsőbbik való kinyújtása amig az mindkettőjük számára kölcsönös örőmet és élvezetet esetlegesen gyönyőrőket okozhat! Mert ha az egyik fél csak muszájból a másik fél őncélú örőmszerzést akar EGYIKÖJŰK SZÁMÁRA SEM LESZ KIELÉGÍTŐ!!!!
 ajánlom mindenkinek, hogy próbálja meg kedvesét szexpartnerét rávezetni odafigyeléssel amásik fél finom rávezetéssel estleges megbeszéléssel rávezetni hogy még milyen öröm és gyönyőrszező dolgok léteznek és közős akarattal őnként csodálatos dolgokban lehet még részük a szerelmi kulturában! Örömmel látom hogy azért vannak hőlgyek is és fiúk is akik egyetértenek velem!!
smlex#462005-08-28 10:08:34
Ami a szexben elképzelhető és nem súlyos bűncselekmény, én egyszerűen mindent megteszek. És ha ő kéri, biztosan élvezem is. Ha nem, addig túráztatom az agyamat, amíg már élvezem. Ez nekem elég könnyen megy. És pont ezt várom el tőle is.
tibibi#452005-08-28 08:30:36
Hogy hol a határ????
Szerintem a csillagos ég....
Amit a partnerek azért tesznek meg mert a másiknak jól esik és neki is tetszik, amit kényszerből tesz valaki az már nem jó.Csak azért  hogy nekem jó legyen ne tegye, csak ha azért teszi meg mert Ő is élvezi akkor tökéletes.
Az egymás elfogadása szeretete kihozza még azt is az emberből amitől korábban elzárkózott.
Szerintem
szerzet#442005-08-22 02:39:42
A kérdés nem a szerelemről szól, bár tény, hogy a kettő nem zárja ki egymást. Szóval a "megyek és mindenkivel dugok" dologról is szól. Sőt! Én a megyek és dugok dolgot követem. Hogy miért? Nos, mert eddig nem sok partnerem volt, akivel kiteljesedhettem volna. Egészséges szex, ha az ember védekezik, legyen szó S/M-ről, animalsex-ről, pisi-kakiról vagy "normál" szexről. A perverzió valóban magasabbrendű dolog stb. De itt eszembejutott valami! Mindenki azt írja, hogy egészséges a szex, ha mindkét fél élvezi és akarja. Mi a helyzet a pedofilokkal? pár éve a tévében volt egy riport. Egy pasi a 12 éves lányával szeretkezett. Igen, jól írtam, nem dugott, hanem szeretkezett. Nem megerőszakolta, hanem csókolgatta, simogatta stb. Azt akarta, hogy mindkettejüknek jó legyen. A kislány a riport alatt végig érezhetően az apja pártját fogta és nem értette, hogy miért olyan ellenséges mindenki. Ő elmondta, hogy az apja az ágyban "szereti". Egyáltalán nem tűnt olyannak, hogy megfenyegették. A kislány őszintén beszélt. Szóval, ha figyelembe vesszük a lentieket, ez is egészséges. Mindketten azt tették, ami mindkettejüknek jó. És én mégis úgy gondolom, hogy ez nem egészséges. Nem a pedofília, hanem a vérfertőzés. 12-13 évesen sok fiú társam szeretett volna csókolózni és pettingelni nővel. Ismertem és beszélgettem régen 14 éves (akkor korombeli) csajokkal, akik intenzíven beszéltek a szexről. Egy szexuálisan túlfűtött évfolyamtársam 4. és 5. általános közt vibrátorral vette el a saját szüzességét. Egy tanár megtudta és az egsézet felfújta. Nehéz korhatárt szabni a szexnek. Oviban sok gyerek nem tudja mit csinál, de azt igen, hogy jó érzés stb. Én nagycsoportosként pl. arra jöttem rá, hogy jó érzés, ha a csapvizet a "kukimra" csorgatom. Marha sokat csináltam anno. :) Véleményem tehát, hogy egészséges mindaz, amit élveznek a résztvevő felek, de védekezve, óvatosan, és nem vérfertőzve. Az animalról meg annyit, hogy alkalmam nyílt egyszer kíváncsiságból és perverzióból megujjazni 14 évesen egy nőstény kutyát. És bármit is gondolt közben, mikor abbahagytam, elém vetődött és felkínálta magát. Én nem éltem a lehetőséggel. Az análisszex és a kakiszex közt elég csekély a határ, ha nincs gumi. Engem legutóbb egy pasi 22-23 centis farokkal dugott meg. Amikor kihúzta, nem kevés anyag jött ki. Pedig belül tisztára mostam magam egy zuhanyrózsával.
nincs kép
bogyoka#432005-08-21 14:35:16
Sziasztok mindenki!Szeretnék hozzá szólni, én is e kedves forumhoz...SZERELEM AZÉ,AKI SZERET...NEM PEDIG AZÉ,AKIT SZERETNEK!!Ödvözöllek beneteket!
nincs kép
izzy#422005-08-20 16:33:27
mindent a szopás nyalástól a segbe kétfasz ig
csok#412005-08-18 22:32:57
Válasz a(z) 39-es üzenetre:
A zongorához nem értek,a barátnő szeszuális viselkedéséhez szintén nem, azt viszont tudom, ha egy kapcsolat unalmassá válik vagy nem nyújtja az elvárható élményt akkor nem egyértelmű
ki az oka, egy párkapcsolat az társasjáték, ha nem tudod a szabályokat nincs értelme játszani, de nemcsak értelme nincs jó sem lehet mert mindig hibázhatnak a játékosok!

Szerintem egy egészséges párkapcsolatban - nemcsak a szexre vonatkozóan - akkor működnek a dolgok úgy ahogy kell, ha képes vagyok a saját érdekem fölé helyezni a partnerem érdekét. Húúú
ebbe kicsit belebonyolódtam, nos azt szerettem volna kimakogni, hogy ha nekem fontos valaki személye azt tekintem elsődlegesnek, hogy Neki legyen a lehető legjobb az együttlétünk!
lust#402005-08-18 18:47:26
Sziasztok!
Szerintem amit Tubi mondott, az mondjuk teljesen helyes, de nincsen benne semmi konkrétum. Ez inkább valami definícióféle, objektív meghatározás. Én inkább lennék kíváncsi mindenki KONKRÉT véleményére...
imres#392005-08-18 14:51:28
A zongoráról jut eszembe, hogy ne mindig szexről beszéljünk.
Lehangolt zongorából vagy barátnőből nehéz a magas cééééééé-t kicsiholni. :)
imres#382005-08-18 07:18:10
Szerintem zongorán pl. nagyon egészséges. Nem nyikorog és nem billeg. :)
joco#372005-08-16 21:26:31
Válasz a(z) 35-es üzenetre:nagyon egyet értek Veled, mert azért szeretkezünk hogy szerethessünk és ígazi gyönyöröket szerezünk a MÁSIKFÉLNEK és ezáltal önmagunknak is. én imádom ha a Páromon látom a kíelégülés okozta örömöt és ezt a szeretkezés legkülőnbőző formácíójával érhetjük el közel 35éve!
smlex#362005-08-16 15:49:20
Válasz a(z) 35-es üzenetre:
Kedves, ezzel vitatkoznék! Először is, ha csak annyi, hogy szájhúzás nélkül megteszi, nos, az nekem kevés.  Nekem az kell, hogy a másik mindent élvezzen. Az SM-ben pedig éppen a fájdalmat is, tehát a mondat első fele teljességgel alkalmazhatatlan. Bár, valószínűleg Te is hasonlóan gondoltad, mint én, csak hát én kényes vagyok a nagyon pontos fogalmazásra.
akarki29#352005-08-16 08:38:55
mindent ami nem fáj a másiknak sem, és szájhúzás nélkül megteszi.
dragstar-x#342005-08-16 03:39:35
Vártam valami bölcs hozzászólást, csalódtam is, meg nem is...Mi az egészséges szex? Szerintem az, ha van valaki, akit szeretsz jobban, mint magadat. Átadod neki a tested, lelked, mindened és megteszel mindent, amit kér, mert ami az egyiknek jó, a másiknak sem legyen undorító!Innentől ezt *szeretkezésnek* hívják! Ha sokáig csak B***ol mindenkivel, aki az utadba kerül, elfelejted, milyen is az igazi szex! (akkor miért vagyok itt?Az én szexéhségem már nem egészséges)
joco#332005-08-15 15:54:04
Egészséges a szex ha a higénia megfelelő és mindenki ugy élvezze a legkülőnlegesebb formáít ha az a MÁSIK félnek is ugyanolyan örömet okoz mint az örömnyújtónak!!! mert a jó és egészséges szex az életünk talán egyetlen olyan kincse , amit nem lehet és nem szabad elvenni Tölünk! és minden korosztálytól független, mert az ember mennél tovább gyakorolja annál nagyobb mestere lesz!!!
Gyerünk fiúk föl a lányok és asszonyok kényeztetéséreés viszont CSAJOK TI is káprásztassátok el a férfitársadalmat!!!!!!
gergely#322005-08-15 15:03:34
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
Ez erdekes nagyon amit mondasz, engem nem vonz az SM, de mindenkeppen latom a lenyeget a hozzaszolasodnak, es szerintem ugyanarra gondolunk. Szerintem a legfontosabb talan hogy mindannyian megertsuk, a szex a felnottek legjobb tarsasjateka es nem verre megy, hanem elvezetre.
and77#312005-08-14 22:41:43
Válasz a(z) 27-es üzenetre:szija
inbo#302005-08-11 10:13:22
Smlex pont be mutatta, hogy hogyan is kell meghúzni egy határt. Még mindig az a legjobb felfogás, hogy ott egészséges a szex,ahol minden félnek jól esik (bár ez lehet, hogy már másnak nem egészséges...). Ez mindenféleképpen egyedi meghatározás lesz.
smlex#292005-08-10 23:49:15
Tényleg van olyan, ami egészségtelen, pontosabban, veszélyes az egészségre. Én szadomazochista vagyok, itt nagyon kell vigyázni. Volt egy mazó nőm, akinek a fantáziája közepén a karóbahúzás állt. Botokat kellett a fenekébe dugnom, és alkalomról alkalomra többet és többet akart ebben az irányban. Mindíg mélyebbre, erősebben, hegyesebb botokat. Eljött a pillanat, amikor egyszerűen nemet kellett mondanom.
klementina#282005-08-09 21:54:16
Válasz a(z) 27-es üzenetre:

Hm...Ez tetszett:-))
smlex#272005-08-09 20:44:58
OK, megadom magam! Lépjünk tovább..
turorudi#262005-08-09 17:03:42
Válasz a(z) 25-es üzenetre:
smlex,
azt gondolom, hogy te csak gondolod, hogy értesz a kutyákhoz. A biológia tudomány pont azt mondja, amit qqcs írt. :) (honnan is tudhatnád, hisz sosem kérdezed őket, kikötözve meg nem mondanak semmit :D)
smlex#252005-08-09 16:13:10
Kedves qqcka!
Azt gondolom, hogy Te ezt csak gondolod. A biológia tudománya erről mást mond.Mármint a gondolat első részéről. Én csak annyit akarok ezt követően mondani, hogy a kutyáknak, legalábbis a kanoknak biztosan - nincs ellenükre az emberrel folytatott szex. Sőt! Elképesztő izgalmat mutatnak ebben az irányban, és falkabeli helyeket már csak azért sem erősitenek, mert a falkában ők vannak az utolsó helyen. Szerintem túltárgyaltuk, kíváncsian várom az új témát...
qqcka#242005-08-09 12:43:41
Válasz a(z) 22-es üzenetre:
Kedves smlex!
A párzás imitációja a falkában a rangsorban levő hely megerősitését célozza...
Amúgy meg ha volt bármilyen állatod, márpedig azt irod, hogy igen, akkor tudnod kellene, hogy megtalálja a módját hogy tudtodra adja, mi jó neki és mi nem.
ria12#232005-08-09 11:27:06
Válasz a(z) 19-es üzenetre:
A kutyás szexet/közösülést/ elsősorban a higiénia miatt tartom téves dolognak,bár fényképről tudom,hogy nem annyira kellemetlen látvány.
Szerintem ennél azért vannak jobb dolgok isPl:vizisiklóval
Köszi
smlex#222005-08-08 23:51:17
És, kedves qqcka, ha voltál már így kutyával, tudnád, hogy a kutyák nagyon akarják! Volt nőstény vizslám, mindent elkövetett, hogy a punciját a lábamhoz addig dörzsölje, ami jó nem lett neki. És volt egy aranyos rottweilerem, kan, az mindent elkövetett, hogy engem megdugjon. (Egyébként eredménytelenül:))
smlex#212005-08-08 23:46:50
Kedves, te bármiről kérdeztél már egy kutyát? :)))
Ne haragudj, én is szeretem az állatokat. De az állatok nem emberek! Semmiről sem kérdezek meg egy kutyát! Nem fogomn bántani, ha látom, hogy bármi rossz neki, azt nem teszem, de NEM KÉRDZEK TŐLE SEMMIT.
qqcka#202005-08-08 22:47:20
Sziasztok!
MIndenki ir arról, hogy egészséges emberi gondolkodás, stb.
Kérdezném azokat, akik ennyire támogatják az animalsexet:
a kutyát kérdezte valaki?
track69#192005-08-08 16:50:31
Válasz a(z) 17-es üzenetre:Szia Szerintem is minden szexuális dolog jó,ami az eggyik félnek sincs a kárára,vagy nem okoz neki rosszat...az animal(kutya+lány)nekem is nagyon tetszik,sztem semmi rossz nincs benne..
nuni#182005-08-06 21:44:55
Az ellenzes is velemeny,mindenre van jogom,ami nem torvenytelen!ez volt a velemenyem
smlex#172005-08-06 00:06:56
Az állatokkal való kapcsolat ellenzéséről is az a véleményem, hogy mindenkinek joga a saját állatokkal való kapcsoltát ellenezni. De senkinek sincs joga senki másnak az állatokkal, vagy bármivel való kapcsolatát ellenezni. Mert az a kapcsolat nem az övé.
smlex#162005-08-06 00:04:31
Igen, egyetértek, van mérték. Csakhogy nem egy közös, általános, mindenkire érvényes mérték, hanem mindenki szépen maga döntse el, hogy neki mi a mérték! És innen kezdve erről nem is nagyon érdemes beszélni. Mert a dolog lényege épp az, hogy mindenki, vagy minden pár, vagy trió, vagy bármilyen felállás, de maga dönti el, hogy neki hol a határ! Így erről hiába beszélünk. Minden olyan megjegyzés, hogy ez, vagy az túl van a határon, értelmetlen!
rlacika#152005-08-05 23:09:44
minden ami az ember oromere valik egezseges...de mindenben van mertek.Az az erzesem ha ezt a merteket tullepjuk kezdodik a betegseg...Igy van ez a szexben is...amig a joleses hatarait nem lepjuk at ,addig gyonyor...utanna fajdalom...undorlat...csomor.
inbo#142005-08-05 22:40:44
sziasztok! 
Egészségesnek azt tartom, mikor mindenfél tisztázza, hogy ő mit szeretne és nem ráerőszakolja az akaratát másokra (nem megbeszélt erőszak!). Az is egy fer (egészséges), mikor közli az egyik a másikkal, hogy neki van-e vlmi betegsége. Nem egy ember elfelejtkezik erről és mikor rákérdeznek, akkor támadásnak veszik, pedig nem az. Ez is az egészséges részéhez tartozik szó szerint. Egyébként más szerintem szubjektív.
"Kinek a pap, kinek a papné!"
nuni#132005-08-05 21:50:07
Válasz a(z) 12-es üzenetre:En pl.nem leszoltam a allatokkal valo szexet,hanem ellenzem,es nem ertem.Amit nem ertek azt en nem szolom le.a perverzio termeszetesen nem betegseg,akkor sokan zart osztalyon lennenek,sem koros allapot.De ugy gondolom nem eppen minden tortenet a magasrendu elme mukodesenek jele!!
smlex#122005-08-05 11:25:34
Az ember agya. legalábbis, úgy tűnik, az enyém, szinte bármihez hozzákötheti a szexet. Ezért én olyat, hogy abberráció, el sem ismerek. Az állatos, vagy kakiszextől persze lehet betegséget kapni, és milyen iszonyú betegségeket lehet egy nőtől? :)
Szóval, én nem szólnám le a szex semmilyen vállfaját! Meg vagyok győződve, hogy a perverzió nem betegség, nem kóros állapot, hanem éppen az elme magasrendű működésének bizonyítéka. Mint ilyen, nagyon helyénvaló és építő dolog, az én életemben.
De a valódi erőszakot mindenképp rossz dolognak tartom, hiszen, ha megtagadom mások jogait, hogy várhatom el a sajátom tiszteletben tartását?
puszi
ria12#112005-08-05 10:58:09
Sziasztok!
Ezeket a hozzászólásokat nagyon hasznosnak tartom,mivel a tapasztalatom szerint sokan nem értik az egészséges szex lényegét.
Nagyon tetszett a tubi,fanny és smlex hozzászólása.Természetesen a z állatos és a kakiszexet én is abberrációnak tartom,legfőképpen,mert biztos megbetegedést okoz és terjeszt.
Egyébként pedik:csóközön
kati36#102005-08-04 19:32:43
sziasztok
Szerintem ami mindkét félnek jó és kedvük van hozzá azt mind szabad csinálni a szexbe. Én nagyon szex centrikus vagyok, és sok mindent kipróbálnék amihez már egy pasi nem elég,ehhez partner a párom és nem ellenzi a dolgotsőt benne van minden jóba.azt hiszem elsőre ennyi elég
smlex#92005-08-04 17:29:42
A legnagyobb hiba, ami a szexben elkövethető, ha valaki az akaratát a másik akarata ellen akarja rákényszeríteni. Érdekes, hogy ennek az eljátszása, a felek beleegyezésével, ugyanakkor mekkora élmény! Ez valósul meg az SM szexben, amely az én véleményem szerint a szex legmagasabb rendű formája.
toma28#82005-08-04 16:38:12
Válasz a(z) 3-es üzenetre:tubi neked nagyon igazad van.Egyet értek.
fkiraly#72005-08-04 16:28:45
A(z) #7 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
fanny#62005-08-04 14:50:34
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
Tubi ezt nagyon szépen fogalmaztad meg !!:))
Egyet tudok érteni veled!:))
bigbob#52005-08-04 14:27:12
Szerintem minden egészséges ami mindkét(3,4) félnek jól esik!
nuni#42005-08-04 14:15:35
Siasztok!!
Tubival teljesen egyett ertek,ezert En nem irom le ujra.De az allatokkal valo kapcsolatot ellenzem,es nem ertem!
tubi#32005-08-04 10:34:10
Helló!
Nos,szerintem minden olyan cselekedetet egészségesnek tartok,ami a résztvevők kölcsönös akaratával,beleegyezésével történik és nem járhat fizikai,lelki,mentális károsodással.
Tehát amire az ember később is szívesen gondol vissza,hogy örömet okozott kölcsönösen.
Ebbe benne értem a"mindent szabad,de semmi sem kötelező"elvet is.
tibihi#22005-08-04 09:29:27
ami jól esik mindenkinek

[1-60] [61-61]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3440BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba89100Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti100perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4540Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4660Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1721Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.