SZÉGYENFAL !!!! avagy a FEKETE LEVES !!!!!

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

lordsteven


SZÉGYENFAL !!!! avagy a FEKETE LEVES !!!!!
Amiről nem igazán beszélünk még is mindenkit oly sokszor érint !!! 

Átvert ??? 
Hitegetett ???
csak szívatott ??  
Kamu képek rengeteg kamu duma ??? 
Bunkó volt ???
Kihasznált ??? 
vagy csak simán paraszt ??? 
Ide jöhet minden tapasztalat !!! 
Másodlagos cél pedig hogy segítsünk egymásnak szűrni a kamu vagy adat/kép halász felhasználókat !!! hogy jobbá tegyük a közösséget !!! 
Tehát igen !!! Írjátok meg nyugodtan mely felhasználóktól származik a meglehetősen kellemetlen "élmény" !!! 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
onceagain#422015-05-15 13:56:59
Behalt a fórum?Mindenkit megfenyegettek tán?Hiába roppant kényes téma ez:)
lordsteven#412015-05-08 21:09:20
KÉRLEK TITEKET HOGY NE LEVÉLBE :D hanem ide írjátok :D 
ÉS KÜLÖN ÖRÖM HOGY ILYEN RÖVID IDŐ ALATT ILYEN NAGY LETT A NÉPSZERŰSÉG :D 
azt pedig már nagyon remélem hogy végre megindulunk mint a lavina :D 
lordsteven#402015-05-08 20:43:01
lassan helyére kerülnek a dolgok :P :D 
lordsteven#392015-05-08 18:47:08
A(z) #39 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
lordsteven#382015-05-08 18:22:38
Válasz a(z) 31. üzenetre:
kedves Pandora :D 
HA VALAKI HOSSZAN TARTÓAN ELZÁRKÓZIK MINDENFÉLE KAPCSOLATTARTÁSTÓL CSAK CHAT .. SZÖVEG .. 
HÁT ANNAK SEMMI ÉRTELME ÉS BIZONY NAGY A VALÓSZÍNŰSÉGE HOGY KAMU :D ELLENKEZŐ ESETBEN MIÉRT NE ?? 
KÜLÖNBEN MI MÁSÉRT LENNI ITT HA NEM ... :D 
lordsteven#372015-05-08 18:17:54
ATTÓL TARTOK KEDVES EMBEREK HOGY ITT NAGYON NEM JÓ IRÁNYBA TERELGETITEK A DOLGOKAT :D :D :D 
TÚLSÁGOSAN TÚLBONYOLÍTJÁTOK ÉS SOK OLYANRÓL SZÓ ESIK AMI MAX ÉRINTI A TÉMÁT !!! 
AHELYETT HOGY VÉGRE KIBÚJNA A SZÖG A ZSÁKBÓL !!!!
NEM ELLENPÉLDÁT VÉLEMÉNYT KÉRTÜNK :D :D :D 
MAX A LEÍRTAKNAK MEGFELELŐK UTÁN :D 
onceagain#362015-05-08 17:11:12
Válasz a(z) 29. üzenetre:
Csak a kíváncsiság hajt,de megtudhatom mivel védekezett a molett kisasszony mikor szembesültél vele,hogy élőben nem hasonlít a testalkata az általa küldött fotón lévő hölgyére?
onceagain#352015-05-08 17:08:28
A(z) #35 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
onceagain#342015-05-08 16:50:01
Válasz a(z) 28. üzenetre:
Szerintem ha a vendégeidről írnál beszámolót,jelentősen csökkentenéd ezzel a számukat:)Mindenki elkezdene rettegni,hogy találsz valami apró hibát benne és emiatt köznevetség tárgyává teszed őket...én is paráznék,hogy kicikized a kicsike péniszemet:)
onceagain#332015-05-08 16:44:23
Válasz a(z) 27. üzenetre:
Lenne pár hozzáfűznivalóm a felállított "kamuszűrő programod"hatékonyságának növelésére....
1.Nekem PC-m van így nem tudhatom,abban az esetben ha beépített a kamera és éppen nem működik,akkor is jelzi-e a rendszer a meglétét...mert ha igen,akkor ugye máris kamusnak könyveljük el a másik felet,mert nem kapcsolja be....viszont az már inkább gyanús,ha jelzi a kamerát,de ő letagadja a meglétét(bár még ezt is el lehet könyvelni rendszerhibának)
2.Biztos mindenki találkozott már azzal a kifogással,hogy azért nem küld képet,mert nincs...és persze nincsen lehetősége készítenie magáról....ebben az esetben is minimális esély megvan rá,hogy igazat írt...
3.Telefonszámcsere...hát nem a kamusok fele tűnik el ennek az összetett szónak a felemlegetésekor,hanem a 97 százaléka:)Arra már fogadásokat is lehet kötni,hogy miután leírtad ezt a szót a privát chaten....több karaktert nem fogsz látni tőle...esetleg a "kilépett a beszélgetésből"üzenetet olvashatod még...
4.Hívhatlak most?-kérdésre kapott lehetséges válaszok...lsd 3. pont illetve tovább az 5.pontra....
5.Felhívod és megnyugodva konstatálod,hogy valóban nő fogad a vonal túlsó felén (elnézést,most próbálok minél valósághűbb megközelítést alkalmazni,ezért írtam a női hangot....azzal biztos egyetértenek velem a nők,hogy ők úgysem hívnak fel senkit ha kapnak számot,őket kell felhívniuk a férfiaknak....ja és biztos vagyok benne Pandora,hogy vannak kivételek:)
6.De még ez sem elég ahhoz,hogy bátran kijelentsük,végre egy "non-fake"személyt találtunk....nem tudom mennyibe kerül most egy sim-kártya,de nem sokkal lehet több,mint az itteni örömpolgárságunk előfizetése...jól felkészült kamus törzstagjaink erre is gondolnak és még telefonon is hallhatjuk a hangjukat....
7.Mindent összevetve...még a személyes találkozó,szex után sem lehetsz abban biztos,hogy tényleg azzal dugtál,akivel chateltél:)Aki túlságosan komolyan veszi a leírtakat,elnézést kérek előre is tőlük!Egy a lényeg...nem szabad semmibe beleélned magad,ezt tartsuk szem előtt...
nincs kép
hubimale#322015-05-08 14:38:56
Válasz a(z) 31. üzenetre:
Bocs, de sehol nem írtam, hogy a felsorolt lépések már az első csetre vonatkoznak, amit írtam, az arra az esetre vonatkozik, ha a beszélgetések alapján van sansz arra hogy találkozzunk. Ha nem volt világos, sajnálom...
üdv faék :)
pandora#312015-05-08 13:29:15
Válasz a(z) 27. üzenetre:

Szóval ha egy nő nem akar az első beszélgetéskor kamerázni, nem ad telefonszámot, akkor kamus... egyszerű mint a faék.
Mint az aki ilyesmit kitalál. :(
katicakata#302015-05-08 13:00:44
van aki szerint kamu vagyok,van aki szerint nem
nálam ez épp fordítva működik,addig míg kézzel fogható nyoma nincs ,vagy lesz, leszarom :D
daniel0924#292015-05-08 10:09:44
Azért mert vki nem akar az első alkalommal kamerázni meg több száz meztelen képet küldeni magáról, esetleg nem hitelesített felhasználó az nem feltétlenül jelenti azt h fake az illető! Nah akk mesélek vmit egy velem egykorú hölgyrő akit itt ismertem meg, kép nélküli profillal persze később kaptam tőle képet, és 4nap chat-elés után, kamozás nélkül bevállaltam a talit! Egyáltalán nem csalódtam sőt! Az első pár üzenet után még tartózkodtam, még nem tudtam eldönteni h valós személlyel van-e dolgom vagy sem, viszont egy intelligensnek tűnő, kommunikálni tudó, értelmesnek látszó személyt láttam benne! Van millió dolog amivel ki lehet szűrni a fake profilos illetőket anélkül h besértődnél mert az első alkalommal nem akar egyből kamerán mutatkozni! Én majdnem így jártam, de szerencsémre türelmes és cseles voltam így kiderült h még sem kamus az illető! Fantasztikus volt a találka és élőben sokkal csinosabb volt a csaj mint képeken! Pedig ez is ritka, mert álltalában a képek túloznak kicsit sztem :D Viszont párszor estem már gödörbe és jópárszor "bocsi a kifejezésért" legnagyobb százalékban a molett/dagi nők próbáltak cicababa fotókkal bepróbálni, akkor még nem azt tartottam előbbre h kiderítsem h fake az illető vagy sem, naív voltam és könnyen bele estem a csapdájukba de szerencsére a találkozásig nem jutottunk el egy kivételéve, mai napig átkozom azt a pillanatot huuhhhh!!! :D Szóval a véleményem, mindenki saját maga próbálja megoldani ezeket a problémákat és kiszűréseket! Nem nagy dolog és nem kell mindjárt az első kudarc után bepipulni! Fogd fel mint hobbi, szórakozás nem kell mindent vérkomolyan venni, tedd azt amit ők velünk! ;) Ha eléggé tapasztalt leszel már az online ismerkedés terén, meglátod mosolyogni fogysz az ilyen együgyű barmokon és ki tudod kerülni lazán őket! Persze ehez türelem és idő kell! ;) 
ashleydiamond21#282015-05-08 08:56:15
Az esetleges vendégről is lehet írni ?? aki innen jött?? mert tudnék írni... :D
nincs kép
hubimale#272015-05-08 08:51:48
Sziasztok,
egyetértek alohával, hasonló tapasztalataim vannak. Nekem a következő menetrend vált be a gyakorlat szerint: 
1) ha van kamera, (a rendszer jelzi) hajlandó-e bekapcsolni, úgy, hogy arcot mutat→ nem→kamu
2) ha nincs kamera, cset közben képet kér emailre→gyanús tovább a 3. lépésre
3) kérdés cset közben: telefonszámcsere? Erre a kamusok fele azonnal kilép a csetből
4) csere után, további kérdés: hívhatlak most? a válasz mellébeszélés, most ne ezért, meg azért →kamu
5) az előzőre adott igen válasz esetén híváskor lehet ellenőrizni, hogy tényleg ffi vagy nő beszél.
Ez persze még mindig nem garancia semmire, de a kamusok jórészét kiszűri. Legutóbb pl.úgy jártam, hogy bejelentkezett egy pár erotikus masszázsra, (hobbiból masszirozok),  telefonon egyeztettünk is, majd a megadott időpontra nem jelentek meg. Ez csak azért jutott eszembe, mert láttam, hogy az előbb léptek be az erora.
És még egy tanács: akit átvertek, soha, de soha ne reklamáljon, mert pont azzal okoz örömöt, kielégülést? az átverőnek.
lordsteven#262015-05-08 06:57:50
este drágáim .... :D :D comme back :P :D :D :D 
aloha#252015-05-08 03:18:47
Válasz a(z) 24. üzenetre:hát én itt vagyok 100 éve, és állítom, hogy 98% a kamus, a valós életben éppen fordítva, kb. 2%, akkora méreteket öltött ajelenség, hogy jól tennétek, ha végre ötletelnétek egyet, adminok, hogyan lehetne hatékonyan szűrni a tagságot, mert ez nagyon rosszat tesz a hírneveteknek
suzye#242015-05-08 00:16:47
Akkor tisztázzunk valamit. 

Lehet beszélgetni erről a témáról, megosztani a tapasztalatokat, esetleg tanácsokat adni, hogy ki hogyan védi ki a "kamus" találkozásokat, avagy a nem találkozásokat.

De ahogy már leírta itt valaki, Tilos nevesíteni bárkit is, mivel az állításokat, hitelt érdemlően egy ilyen online világban, nem lehet bizonyítani sem pro sem kontra. Következésképp mindenkit megillet az ártatlanság vélelme, és az, hogy ne keltsék rossz hírét. Egymás között privátban mit beszéltek, osztotok meg az egy más téma. Arra nincs ráhatásunk. De itt, így, ebben a nyilvános formában, minden olyan bejegyzés kimoderálásra fog kerülni, amelyikben a szóban forgó személy beazonosítható (akár még rejtett formában is). Ha a fórum túllépi ezen működési kereteit, akkor az egész fórumot felfüggesztjük.

Hangsúlyozom, lehet beszélgetni róla, de nem nevesíthettek senkit, és nem utalhattok rá beazonosítható módon sem. 

Egyébiránt meg a "kamusság", vagy az online átverés, maga az online világ sajátossága, és mint olyat, nem lehet sem kivédeni, sem megszüntetni, sem itt, sem máshol. Nem beszélve arról, hogy az online világban is ugyanazok az emberek vannak, mint kint az utcán. Egy-egy ilyen közösség, csupán az utca emberének az általános morális szintjét tükrözi vissza. Ergo, ugyanennyi "átveréssel" találkozhatsz az utcán is, a valós életben, mint itt, én ebben nem látok különbséget. 

Természetesen minden ilyen oldalnak, többek között az Eropolisnak is az az érdeke, hogy az ilyen esetek minél kisebb számban forduljanak elő, de azt be kell látni, hogy csodát nem lehet tenni. 

Elég sok jogszabály köti az oldal üzemeltetőinek kezét. A lakók egy jó része már a telefonszám hitelesítés miatt is háborgott, hát még az ellen milyen tiltakozás lenne (és talán még jogosan is), ha egy  "komolyabb szintű" személyiség felvállalás lenne az ittlét feltétele. 
onceagain#232015-05-07 23:54:19
Válasz a(z) 21. üzenetre:
De azt te is érzékeled,hogy bárki ideírhat bármilyen valós-valótlan sérelmet,amivel indulatokat lehet generálni,igaz?És te mi alapján fogod elbírálni,ha esetleg jön erre az előző bejegyzésemre válasz az érintettektől?Mindenesetre kíváncsi vagyok mi fog történni az elkövetkező napokban ezen a fórumon...
lordsteven#222015-05-07 23:44:07
Válasz a(z) 19. üzenetre:amúgy pedig ha valaki hazudik itt és valaki valós korrekt személyt jelöl meg idevalónak :D hát sajnos mosom kezeim :D a felelősség az itt hazudozót terheli :D nem a fórumunkat !!!!! ezért ne hazudozzon senki :D mert innét is meg amúgy is kib**szák :D :D 
lordsteven#212015-05-07 23:38:15
Válasz a(z) 19. üzenetre:
aki mások képeivel vissza él !!! az így jár !!
aki meg ide hazudozik :D az ki fog derülni :D és akkor már azért nem lesz baj ha fogják és törlik amit írt :D :D :D 
ki fog derülni így is úgy is ez is az is :D :D :D 
onceagain#202015-05-07 23:37:12
A(z) #20 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
onceagain#192015-05-07 23:26:21
A(z) #19 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
lordsteven#182015-05-07 23:10:35
Válasz a(z) 17. üzenetre: nyugodtan !! azért vagyunk hogy segítsünk !!! hogy mások tanuljanak belőle !! 
és felfedjük ha valaki más képeivel él vissza hamis információkkal szeg ki másokból információt képet bármit !!! 
pont hogy az adminok és mindenki más is nagyon fog örülni ha úgymond egyfajta virtuális bűnözőkről lebbentjük le a fátylat !!! 
és azért nevezheted meg nyugodtan !!! mert egy kamu profilról kamu névről kamu képről lesz szó !!
és miért ne beszélhetnénk arról ami nem is létezik ???
nem sértjük senkinek semmilyen jogát !!! akkor tennénk ha valós korrekt profilokról menne itt a beszélgetés ez olyan mintha a piroska és a farkasból feljelentenéd a vadászt mert kinyírta a farkast védett állatot ölt :D :D ami kamu nem létezik az nem is ...!!! így már tiszta mindenkinek remélem !!!! 
aki kamuzik más képeivel hamis adatokkal él vissza az itt baszott rá :D ami nem is létezik igazából :D az mit akar ??? :D ezért nem fogják az adminok se senki ... :D 
onceagain#172015-05-07 23:01:34
Válasz a(z) 16. üzenetre:
Ne haragudj a helyfoglalásért....a szabályokat nem én hoztam,kipróbálhatjuk,hogy megnevezem az előző hozzászólásom alanyait...benne vagy?Kíváncsi vagyok mi lesz pár nap múlva a soraimmal:)
lordsteven#162015-05-07 22:54:40
az eddigi hozzászólások alapján :D !!!!
emberek :D kérlek titeket hogy a leírtak alapján próbáljatok ide írni :) 
én nagyon örülök és szuper boldog vagyok hogy ezeket megosztottátok !!!! de ez nem ötlet fal meg elmondom a véleményem :D hanem tapasztalat / eset megosztás !!! segítség nyújtás érdekében ... !!!
és pl kedves "onceagain" :D 

senkit nem érdekel hogy  konkrétan tilos e vagy sem  megnevesíteni " mi megtesszük !!! ha ezzel másokon és a közösségen segítünk !!!! különben is az oldalon tilos más képeivel visszaélni :D !!! akkor ki is ... :D erről ennyit :D 
és a bizonyítás ?? hát amit tett / tettek már magában bizonyítja amiről itt szó van !!! + képkereső :D 
figyelmeztetés meg ilyenek ?? ugyan már miről beszélünk ?? :D akkor azért amit ők tettek tesznek mi jár ?? baromság ...  világmegváltó hatás :D köszi ilyeneken még nem gondolkodunk :D :D 
és köszi hogy ezeket leírtad imádat érte de így ilyen formában nem hasznosul :D  és sok helyet foglal :D ez alapján nem igazán tudunk segíteni :D 
tehát szorítkozzunk a leírtakhoz :D köszi és imádat :D :D 
onceagain#152015-05-07 22:53:39
Válasz a(z) 12. üzenetre:
Ez a felvetésed remek ötlet és nem is szeretném azt sugallni,hogy már nekem is eszembe jutott és hogy javasoltam már beszélgetés alkalmával egy bírónak,de a megvalósításához ő se fűzött hiú reményeket...egyébként szerintem is sokat lendítene a partnerkeresés hatékonyságán...de az,hogy kamerában bebizonyítja valaki,hogy őt ábrázolja a bélyegképe,attól az még viselkedhet "kamusként". Ez sem lenne garancia becsületes,tisztességes bánásmódra.
daniel0924#142015-05-07 22:47:06
Válasz a(z) 12. üzenetre:
Pontosan! Ismerek oldalt ahol van ilyen hitelesítés! Nem tartom hülyeségnek!
cirmoscic21#132015-05-07 22:45:36
egyébként nőknek és pároknak létezik egy csoport, ahová csak a csoport tulajdonosával való kamerás beszélgetés után lehet belépni. ők gyűjtik a kamu profilokat és kiteszik a csoport üzenófalára, de férfiak nem léphetnek be. ennek a csoportnak mi is a tagjai vagyunk, ha valakit érdekel a dolod, írjon nyugodtan üzit, segítünk felvenni a kapcsolatot a tulajdonossal.
cirmoscic21#122015-05-07 22:34:02
Épp ma gondolkodtam ezen a témán én is, mondjuk én a másik oldalról közelítettem meg a dolgot. Ugye jelenleg is létezik hitelesítés az oldalon, de ez így ilyen formában, telefonszámmal csak azt igazolja, hogy valós személy hozta létre az adott fiókot, azt nem, hogy olyan nemű is, mint amit beállított magának.

Szerintem kifejezetten jó ötlet lenne létrehozni egy cimkét, amit csak azok a felhasználók kaphatnának meg, akik kamerán keresztül tudják igazolni egy "ellenőrző személynek", hogy ők szerepelnek a feltöltött képeken.

Biztos vagyok benne, ha kikerülne egy ilyen cikk a főoldalra, rengeteg jelentkező lenne "ellenőrnek". A bírók kiválaszthatnák, hogy kik kapjanak erre jogosultságot. Ez nagyon sokat lendítene az oldal színvonalán és a kamuknak esélyük sem lenne.

Valószínűleg kevesebb felhasználó lenne az oldalon, de azok legalább valósak.
daniel0924#112015-05-07 22:32:05
Egyetértek! Sajnos néhányszor nekem is volt dolgom fake profilos kamus beteg emberekkel, és ezt vmelyik fórumban meg is írtam! Szerencsére rájöttem milyen egyszerűen ki lehet szűrni az ilyeneket. Persze az más dolog ha az embert átbasszák, vissza élnek a bizalmával és kihasználják! Viszont saját tapasztalatomból kiindulva ritkán talál az ember még egy ilyen MAGYAR oldalt ahol tényleg lehet ismerkedni és valós személyekkel találkozni!
onceagain#102015-05-07 22:29:55
Sziasztok!Én úgy tudom konkrétan tilos megnevesíteni,a szerintünk "kamus"hirdetőket,mivel képtelenség bebizonyítani az állításunkat és ugyanúgy megilleti őket az ártatlanság védelme,mint a pedofil,sorozatgyilkos kannibálokat is.Szóval,ha konkrétan leírnám a nevüket,ezt a megjegyzést törölnék és még talán figyelmeztetést is kapnék....szerintem ennek a blognak nem lesz világmegváltó hatása...esetleg privátban lehet küldözgetni egymásnak a tapasztalatokat,de az éremnek két oldala van...lehet hogy egy kamus is ugyanezt tenné...bár tapasztalatom szerint a kamusok eléggé komolytalanok és felszínesek,ők nem olvasnak,kommentálnak blogokat,fórumokat és ritkán járnak be közös szobákba,mert ott könnyebb a lebukás veszélye...többször is előfordult már velem,hogy egy ilyen közös szobában tartózkodásomkor feltűnt olyan hirdető,akinek a fotója a netről lett lementve (google képkereső segítségével könnyebb dolgunk van)...mikor ezt szóvá tettem,jöttek az iszonyúan gyenge magyarázatok,miszerint a képek őt ábrázolják csak valaki feltette a netre (orosz oldalakra és több tucaton is megtalálhatóak)ráadásul még engem támadtak le páran ugyanebben a szobában,hogy miért fáj az nekem,hogy más milyen képpel hirdet?Másik eset...egyik újonnan regisztrált tag képein ismerőst fedeztem fel...írtam is neki,hogy valóban ő van-e a képeken,mert akkor ismerem őt...ő persze váltig állította,hogy igen a képek őt ábrázolják,emlékszik is rám,de hagyjam békén....másnap már egy teljesen más hölgy fotója köszönt vissza e regisztrációs lapjáról....és akkor ne is beszéljünk (a beírt adatok szerint)az egyik napról a másikra éveket öregedő-fiatalodó,tetemes súlytól megszabaduló,hirtelennövő,nemváltó lényekről....megnevezni őket?Nyilvánvaló,hogy kamusok,de tilos,mert személyességi jogaik nekik is vannak és sokkal több,mint az általuk átvert áldozatoknak...ez van és ez lesz...azt már le sem merem írni,hogy olyan kamus is létezik,aki már 6-7 éve itt garázdálkodik,de örömpolgársággal megveheti ezt a jogot....és mivel nem lehet bizonyítani,ezért tilos nyíltan leírni,hiszen ő szerinte meg én vagyok a kamus,nem igaz? 
lordsteven#92015-05-07 21:46:23
Válasz a(z) 8. üzenetre:kérjük a személyes és ilyen jellegű kérdéseket információkat személyesen levélben vagy privin. feltenni / írni !!! 
ne hígítsuk a mezőnyt a 
nem a leírtaknak megfelelő dolgokkal :D :D :D :P 
katicakata#82015-05-07 21:43:22
óóóóóóóóóóó
blogolsz??? :)
lordsteven#72015-05-07 21:24:16
így igaz !!! tessék csak tessék !!! 
a kétkedők és az adminok !! meg k**vára remélem hogy mindenki látja ez mennyire jó és szükséges !!! :D :D 
kíváncsian várjuk a sztorikat !! nyugodtan a leírtak alapján !!! mert anélkül nem sok hasznát vesszük és nem tudunk segíteni !!! 
végül egy idézet tőlem >> "egy betegség egy elkorcsosulás akármilyen elhatalmasodott és elburjánzott !!! az egészséges környezet megléte azt mindig kitaszítja meggyógyítva önmagát mint rendszert "
ashleydiamond21#62015-05-07 21:19:17
Nagyon jó hogy valaki indított egy ilyen fórumot  ;) 
lordsteven#52015-05-07 21:16:05
úgy simán mehet hogy >> íme egy példa !!! xygirl-el beszélgettem minden szép és jó volt még a találkozásra vagy kamerán is látható beszélgetésre nem került a sor ekkor jöttek a terelő kamu dumák és .. stb stb :D 
itt a cél nem a másik csesztetése kiemelése stb ...... 
hanem igen is lássa olvassa mindenki hogy hát hoppá ez az illető .... !!!!! ez így még belefér !! hangsúlyozom nem kell átesni a ló túloldalára !!! történetet meg lehet osztani pl rágalmazás nélkül is stb .... 
aloha#42015-05-07 21:07:45
Válasz a(z) 3. üzenetre:rengeteg történetem van, szerencsére gyorsan felejtek, sok a kamus, és rabolják mások idejét, névvel nem hiszem h mehet, másképp meg mi éretelme? :)
lordsteven#32015-05-07 20:49:47
HÁT ENGEDÉLYEZNIÜK KELL !!! ÉS HA ELGONDOLKOZIK BÁRMELYIK ADMIN !!!! A TE ELSŐ HOZZÁSZÓLÁSOD ADJA MEG AZ IGENRE AZ INDOKOT !!!>>>>

>>>"ez egy nagyon jó ötlet! és régóta szükség van rá" 

A CÉL !!!!!! MINT ÍRTAM IS !!!! SEGÍTENI EGYMÁSNAK !!! KISZŰRNI AZOKAT A DOLGOKAT AMIK KELLEMETLENNÉ TEHETIK AZ ITTLÉTET !!! AMIK ELVEHETIK A KEDVET !!! MINŐSÉG A MORÁL JAVÍTÁSA !!
NEM KELL TÚLZÁSBA ESNI !! AKI ÁTESIK A LÓ TÚLOLDALÁRA AZ REPÜL A F**BA :D NEM KELL AGGÓDNI !!!
DE AZT SEM ENGEDHETJÜK AMI NÉHA ZAJLIK !!!
EGYSZER MEG KELL HÚZNI A HATÁRT !!! ÉS HA LÁTJÁK HOGY NYOMA MARAD ÉS SÚLYA VAN ANNAK AMIT TESZ AZ ILLETŐ !!
AKKOR KÉTSZER IS MEGGONDOLJA MAJD HOGY BÁNTSON MÁSOKAT VAGY A KÖZÖSSÉGET !!! TEHÁT !!! AZ ADMINOKNAK HA VAN EGY CSÖPPNYI ESZÜK NEM HOGY ENGEDÉLYEZIK HANEM SEGÍTIK !! A FÓRUMOT !! ÉS SEGÍTENEK !!! TE MÁR IS LEÍRTAD A LÉNYEGET MINT EGY FELHASZNÁLÓ A SOK KÖZÜL !! >> "ez egy nagyon jó ötlet! és régóta szükség van rá"
aloha#22015-05-07 20:40:45
ez egy nagyon jó ötlet! és régóta szükség van rá, de nem tudom, az adminok engedélyezik-e a fórumtémát
lordsteven#12015-05-07 20:28:38
Naaa :P :D gyerünk emberek csak bátran :D 
szívesen várjuk a leírtakban szereplőket :) 
színesíthetitek bátran képekkel beszélgetés idézetekkel :P a fórumot :P :D 

[1-42]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1420BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3960Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba420Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba110Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba2830Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2020Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1330Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.