Orális élvezés nőknek és pasiknak

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Orális élvezés nőknek és pasiknak
Azok írjanak leginkább(nők-pasik-travik),akik különösen kedvelik az orális szexet,és elmesélik,milyen külünleges élményben volt már részük,és mi az,amit a leginkább szeretnek,vagy szeretnének átélni!!!!
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
gold1#52009-02-02 12:00:12
Sziasztok!
Köszönöm a kedvencnek jelölést. Én is tartozom ezért ennyivel, hogy megosszam az én élményeimet.
Én bi vagyok és sok orális élményem volt. 2 éve éreztem először, hogy meg kellene probálni egy pasit leszopni.Gondoltam nem veszítek vele:-). Találtam is egy pasit 30 éves volt a kocsiban szoptam le és nagyon megtetszett nekem. Azt mondta, hogy ilyen jó soha nem volt neki se, pedig nem egy nő cumizta már le. Nekem is jó volt és a mai napig imádok szopni. Volt hogy 2 pasival voltam, hol házaspááral, de mindig szopok. Nekem is volt olyan hogy a hölgy puncijába élveztek én meg kinyaltam a cuuccost, majd smároltam  a nővel. vagy Feküdtem az ágyon a pasi szopatott a hölgy meg lepisilt. nagyon sok élményem van és szeretném még gazdagítani......ha gondoljátok a címemet már tudjátok:-)
sziderit#42008-12-14 22:33:50
Nagyon jó az orális játék!!!!!
navtsi1#32008-12-05 10:48:49
Egyszer négyesben hancúroztunk egy másik házaspárral. A lányok annyira egymásba bújtak, hogy mindketten "mereven" néztük őket. Szinte egyszerre fogtuk meg egymás szerszámát. Aztán ment minden könnyedén. alaposan leápoltuk egymást, hamarabb végeztünk, mint a lányok. Mikor elmondtuk nekik, nem is akarták elhinni, csak később, amikor már csakazértis megmutattuk nekik.
haloinges#22008-12-05 05:57:01
Még nem voltam férfival, de izgat milyen lehet ha egy férfi a hálóinges(vagy kicsomagolt,csupasz) mellemre élvez.Nők sokszor szoptak már,talán kipróbálnám, milyen ha én teszem ugyanezt.
laci1973#12008-12-04 18:10:39
Én az exbarátnőmmel éltem át egyszer egy különleges élményt. Szívesen megismételném, de a jelenlegi barátnőm hallani sem akar róla. Egy baráti házaspárral gabalyodtunk össze, akik nagyon szépek voltak, 24-25 évesek. A lány engem akart szopni, és amikor a szájába élveztem, lesmárolta a férje. Utána nekem kellett a férjét leszopnom (azelőtt soha nem csináltam ilyet), és a barátnőm is bekapcsolódott, segített a kezével. Akkor nyeltem először spermát, de adtam belőle egy jó nagy adagot a barátnőmnek is.

[1-5]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3760BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba101170Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba810Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba800Belvárosi szexmentes csevegő

#chatsex100Gloryhole, strapon minden ami szex
Ajánlott szobák
#homo_szoba5990Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5262Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#darellka200Farokgyűrű
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3040Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.