melegek kor és méretfüggése
Témavezetőhibiszkusz
Érdekelne mások intellektuélis véleménye arról, hogy ki minek alapján ismerkedik itt, mi a véleménye a kor és méretfüggésről?
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
14
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
napcsi#15
sziasztok
igen mért is ne mindenből lehet tanulni valamit nem de,
bosszancs#14
előzmény
Válasz a(z) 12-es üzenetre:

Tudod nem minden a méret pláne ha nagy :-D  :-D
Szokták mondani a nagyok :-D
bosszancs#13
előzmény
Válasz a(z) 11-es üzenetre:

Ebben teljesen egyetértek veled :-)
Na de mi van akkor ha mégsem olyan magas az a léc?? :-P
Sokan kiírják a lapjukra,hogy mit is keresnek viszont egy privát beszélgetés során mégsem ugyanazt szeretné :-)
Akkor ez most hogyan is van?? :-)
Én mint naiv versenyző kérdezem csak :-D
simi12#12
Sziasztok!
Szerintem különböző igények szerint más-más számít! A kor és méret is számít sok más dologgal együtt. Ha valakinek van egy kor elvárása akkor ezen a sáv határon túl nem is ismerkedik. A méret nem főmeghatározó igaz de azért nem mindegy szerintem, hiába a nagy vonzalom ha nem tud kellő élvezetet nyújtani pont a méret miatt, akkor az nem fog működni
És az is igaz hiába van valakinek nagy ha nem tud vele bánni!:D
napcsi#11
Szerintem mindenki meg találja a párját.
Csak sokan nagyon magasra emeli a mércét,de közben saját magát nem tudja felmérni,
nem igazán a kor vagy a méret a légyen persze az is,de sok minden van azon kívül.
bosszancs#10
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_a6ac921/48bc77.jpg
Sziasztok :-)
A nagyság nem csak a melegeknél feltűnő :-)
Ugyanmár ezek csak közhelyek :-P
Kinek mi jön be.....nekem se mindegyik méret :-)
Nah,bocsika,hogy írtam :-)
boszi
oby#9
Számomra a szimpátia a lényeges. Ebben benne van a testi megjelenés és az egyéni stílus is ,   persze aki sokkal idősebb  vagy fiatalabb az gátló tényező lehet.A méret nekem nem érdekes, az összhatás sokkal jobban tud izgatni.
előzmény
"Szemem az anyámé,orrom az apámé,az állam? AZ ÁLLAM ÉN VAGYOK!"
unib0y#7
a másik csacskaság, hogy ő gumival nem érzi...
unib0y#6
helyesen: "intellektuális" :->
gazcsabito#5
Akkor én meg mondom a magamét! :-D

A kor azért lényeges, mert egy NORMÁLIS (szerintem 35-45 évesnél idősebb, bár vannak kivételek) pasi normálisan "dug"... :-)
Nem ŐRÜL meg közben... :-(
Figyelmes. Figyel a MÁSIKra is! ;-)
Így MINDKETTŐnek JÓ! ;-)

***

Másrészt meg magamról tudom, hogy a 18 cm felülit "érzem" meg igazán, vagy a nagy(obb) makkot! :-D
És elég szűk vagyok ahhoz (vagy "azzá teszem magamat" ;-) ), hogy "(el)élvezzék a társaságomat"! :-)

***

Most már MINDEN világos? ;-)

:-P
balazs75#4
előzmény
hogyne lenne :-D
A(z) #3 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
blue34#2
A "kor és méret-függés" nem meleg specialitás. A hetero  csajok éppúgy megnézik és felmérik a hetero srácok "arányait" (nézz bele  a VV-be:)) és létezik ez a  MILF-téma,amit alig értek,de vágom,hogy fiatal fiúk idősebb csajokkal :-) Egyszerűen mindenkinek van valami bolondériája, amire kattan,nincs ezzel semmi baj és ez beállítottságtól független.
gazcsabito#1
Pfffff...

Nálam okosabb ember NINCS, aki írjon IDE? ;-)

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.