Simple vásárlói tájékoztató

Tere-fere

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

ninive

Tere-fere
*  Hadisten fórumának eredeti leírása :     *

"Ez egy fórum azoknak, akiknek van valami fontos mondanivalójuk, humoros történetük, stb. vagy bármi kikívánkozik valakiből ami érdekes vagy tanulságos lehet mások számára is.
Nincs alaptéma ezért itt, ha valaki eltér a hozzászólások tartalmától, vagy a kommentek nem épülnek logikailag egymásra az nem minősül trollkodásnak.  :o 
Humor és önirónia tekintetében senki ne fogja vissza magát! :D 

De a moderálás jogát fenntartom!!!  :P 

"Bolond vagyok, de nem hülye!"     :D "

* Az én mottóm pedig :   *

Ami éppen foglalkoztat.

Szívesen beszélgetek olyanokkal, akik hasonlóan gondolkoznak, de akik nem, velük is.

A párbeszéd sokat segít önmagam megértéséhez, elfogadásához. Nem baj ha nem egyformán látjuk a világot, attól még forog :-) és izgalmassá teszi a sokféle ember, ha kellő tisztelettel és toleranciával közelítünk egymáshoz :-)

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
perzselo-vagyak
#311 (2017-09-12 20:23:58) |
Sajnos bármennyire is mást akartak mondani ezzel, a látszat mégiscsak az hogy egy nő nyílt utcán mutogatja a vagináját.  
Lehet hogy akkor-ott talán volt értelme a pina-sapinak, de pár pillanattal később már csak egy nő pina-sapival. 
Amit bárki, bármilyen célra manipulálhat. 

Ezért sem hordom az ajándékba kapott kötött faroksapit. Bármilyen jól is áll!   :-D
pandora
#310 (2017-09-12 20:16:11) |
Válasz a(z) 309. üzenetre:
Valami angol spíler talán le tudná szabatosan fordítani.
Egy biztos. Nem azt jelenti hogy "ennyire faszra vágynak". :/  :napersze: 

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#309 (2017-09-12 20:11:38) |
Válasz a(z) 308. üzenetre:Nem gondoltam hogy politikai jellegű, magát a feliratot sem tudtam értelmezni.

("Hallom a puncimat"???)

[ugrás az előzményre]
pandora
#308 (2017-09-12 20:06:20) |
Válasz a(z) 307. üzenetre:
Igen, szerintem is így van, és a linkelt cikk is valami hasonlót magyaráz.
Egy szóval sem mondtam hogy egyetértenék velük! 
*Annál is inkább, mert ezen a felületen nem politizálunk. És ez maradjon is így.*
Minden ideológiától függetlenül tény hogy kiálltak valamiért amiben hisznek (és itt teljesen lényegtelen hogy abban én hiszek-e vagy sem), az arcukat *ahhoz* az ügyhöz adták. 
Nem éppen korrekt felhasználni a fotójukat valami tök másra, és szimpla balgaság azt csont nélkül elhinni. 
Sőt, még turbózni is. :/ 

[ugrás az előzményre]
perzselo-vagyak
#307 (2017-09-12 19:59:29) |
Válasz a(z) 306. üzenetre: Nem akarok senki pártjára kelni, de nincs olyan dolog a földön ami felmentést adna arra hogy egy nő nyílt utcán pinát lenget, vagy a fejére húzza azt.  :/ 
Ezzel nem a tiltakozás tárgyát minősíti, hanem önnön magát, és ellehetetleníti   azt amiért (elméletileg) utcára vonult.

Ez a személyes véleményem. Ahogy az is hogy ezeknek a nőknek a többsége csak a brahi kedvéért vonul utcára. 
Jó pár ilyen rendezvényen vettem részt, minősíthetetlen ahogy kivetkőznek magukból. 
Jó példa erre a ligetbeli fairtás ellen tüntetők, akik feltaszigálták szerencsétlen vakot a kerítésre. 
Vagy a nő aki szó szerint eszét vesztve őrjöngött a kerítés tetején.
Az ilyen dolgok miatt az ember inkább elfordul egy eszmétől mintsem csatlakozik hozzá, még ha az adott dolog meg is érdemelné...

[ugrás az előzményre]
pandora
#306 (2017-09-12 19:49:12) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/170033.jpg
Válasz a(z) 298. üzenetre:

Semmit sem magyaráz meg, mert ez egy photosop-kép.
Az eredeti egészen más szöveggel, és teljesen más mondanivalóval készült. Ami azt illeti, egy feminista Trump ellenes tüntetéskor öltöztek a nők punci-jelmezekbe.
https://trueamericanliberty.com/2017/01/26/the-liberal-womens-march/

Ilyen, amikor valaki a látszat alapján hatalmas eszmefuttatásokat kreál...  :napersze: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#305 (2017-09-11 23:28:16) |
Válasz a(z) 302. üzenetre:

Most belőlem is előjött. :D 
Honnan, pedig nem is volt bennem. :o 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#304 (2017-09-11 23:12:49) |
Válasz a(z) 301. üzenetre:
Nem neked szólt.

De szerinted normálisak?
Ennyire viszket nekik?
Oké, hogy faszra vágynak, de legalább a látszatot...

[ugrás az előzményre]
pandora
#303 (2017-09-11 03:29:38) |
Válasz a(z) 302. üzenetre:
Ööööööö...hát ja. :o  :o  :o 

[ugrás az előzményre]
ezogab
#302 (2017-09-10 21:09:59) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:Akkor a bunkó előjön belőlem  :*  :*  :*  :*  :D  :D  :D  :D 
No persze messziről jött ember azt mond amit akar, tudom ;)  ;)  ;) 
Szerintem meg csak az őszinteség az egyetlen járható út. Én nem cselekszem másként mert felesleges.
A szűzkislányokról meg annyit az mindenkinek a saját nyomora, de ez az ő döntése.
Sokszor vagyok úgy hogy valaki mond valamit és belenézek a szemébe és mondom neki ne folytasd hazudsz nem érdekel.
Rengeteget megéltem minden szinten az elmúlt időkbe, és ezért ily nagy a pofám, bocsi.
Nem hinném hogy Nőnek és Férfinek kéne valami miatt szégyenkeznie ami benne van vagy amit érez, én úgy értem azt hogy sokan még saját magukat is átbasszák.
Nem hinném hogy az az ember aki magával viaskodik mert pl. volt egy kellemes pár órája az annyira őszinte lenne magával.
Na igen ki mit gondolna rólam??
Ja igen és ilyenkor jön elő belőlem a bunkó, kit érdekel az én életem, akinek fontos vagyok elfogad olyannak amilyen  vagyok.
Tudod kettesszámrendszer , igen nem .
Minden ilyen egyszerű??????
NEM!!! de próbálom leegyszerűsíteni mert különben borul az ember.
Igen de mondhatnád az ember attól ember hogy érzelmei vannak, ez így igaz de amikor nagyon belebonyolódik na akkor jön a csücs a földre, Nincs érzelem nélküli semmi még egy kosza numera sem, mert abban is van érzelem.
De Budha mondta: amíg rajongsz valakiért imádsz, nem lehet tied az "istenek birodalma" 
Nem látsz tisztán
Na nagyon elmásztam
Bocsi

[ugrás az előzményre]
esther
#301 (2017-09-10 17:59:49) |
Válasz a(z) 300. üzenetre:
 :o  :o  :o ilyen közönségesnek még nem is olvastalak?!
A szilvát ha szétszeded, akkor néz ki így (persze bozont nélkül)...nekem legalábbis. :napersze: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#300 (2017-09-09 15:58:07) |
Válasz a(z) 299. üzenetre:
Nekem meg ez jutott eszembe:
Hát ezeket valószínűleg még azért a finom levesért sem baszná meg senki, még ha tejszínhabot tesznek is a pinájukra. 
Csak ezek a szegény afrikaiak, akik már megunták a kisfiúk, kecskék és más háziállatok használatát. :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#299 (2017-09-09 14:07:30) |
Válasz a(z) 298. üzenetre:
Erről az jut eszembe, milyen isteni, fahéjas- szilvakrém levest készítettem, tejszínhabrózsával a tetején. :P  :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#298 (2017-09-08 17:09:18) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/169939.jpg
ÜBER ALLES!

CSAK SEMMI POLITIKA!

DE EZ SOK MINDENT MEGMAGYARÁZ.
perzselo-vagyak
#297 (2017-09-08 10:07:28) |
Válasz a(z) 296. üzenetre:

"Mire gondolt a költő?"

*"Ha ezt megveszi valamelyik kiadó, lesz mit ennem pár hétig..."*    :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#296 (2017-09-08 08:39:54) |
Válasz a(z) 295. üzenetre:

"Mire gondolt a költő?"

Kit érdekel?

Utáltam a verselemzést. 
Mire gondolsz te amikor hallgatod, vagy olvasod?
Mi az amit te belelátsz? Ez a lényeg.
A madár egy szimbólum. Nekem most szerelmet, boldogságot jelent. 
De másoknak a szeretet, a béke, a szépség szimbóluma is lehet. Vagy egész más.

[ugrás az előzményre]
esther
#295 (2017-09-08 08:28:22) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:

Ez a dal nekem teljesen másról szól. (Révész: Vigyázz a madárra). Számomra a  pazarló életmódról...a szex még véletlenül sem ugrott be, soha.

Na de... már írtam a posztodhoz, ott a véleményem a történtekről, és ide már csak általánosságban írom le a gondolataimat az őszinteségről. :) 

Ha valaki őszinteséget kér tőlem, azonnal visszakérdezek: biztos, hogy tudni akarod?-mindig visszakérdezek. 
Persze a válasz rá: ó, hogyne! De valójában kevesen vannak, akik készek elfogadni az őszinteséget.( a megfogalmazás nagyon fontos, a tálalást meg kell gondolni, mert nem belerúgni akarok a másikba, sem az arcába vágni, csak finoman, de őszintén a véleményemet mondani el)
Én pedig úgy vagyok vele, hogy így, az 5. x felé közeledve, már nincs kedvem sem jópofizni, sem megfelelni, sem olyan emberekkel körülvenni magam, akiknek "viselkednem kell". Aki nem "ad hozzám", aki nem tesz a komfortérzetemhez semmit, az...az mehet a levesbe. :P  
Eljutottam arra  szintre a jellemfejlődésemben, hogy csak olyan emberek vegyenek körül, akik "hozzámtesznek".
Nem kellenek az energiavámpírok, a lehúzó emberek. Akik nem *rám *kíváncsiak. 
Vegyenek körül igaz barátok, őszinte emberek,-ők úgyis a hibáimmal együtt fogadnak el- a többi nem fontos. ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#294 (2017-09-08 01:04:03) |
A(z) #294 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#293 (2017-09-07 22:30:49) |
A(z) #293 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
pandora
#292 (2017-09-07 22:22:51) |
A(z) #292 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#291 (2017-09-07 22:21:46) |
A(z) #291 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#290 (2017-09-07 22:20:36) |
A(z) #290 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
aareesz
#289 (2017-09-07 22:12:21) |
A(z) #289 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
pandora
#288 (2017-09-07 22:10:04) |
A(z) #288 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#287 (2017-09-07 22:07:06) |
A(z) #287 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
pandora
#286 (2017-09-07 22:03:25) |
A(z) #286 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#285 (2017-09-07 21:56:57) |
A(z) #285 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
aareesz
#284 (2017-09-07 21:49:56) |
A(z) #284 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
pandora
#283 (2017-09-07 21:47:06) |
A(z) #283 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
pandora
#282 (2017-09-07 21:46:04) |
A(z) #282 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
aareesz
#281 (2017-09-07 21:37:28) |
A(z) #281 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
pandora
#280 (2017-09-07 21:31:38) |
A(z) #280 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#279 (2017-09-07 21:29:29) |
A(z) #279 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
aareesz
#278 (2017-09-07 21:21:32) |
A(z) #278 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#277 (2017-09-07 20:50:01) |
A(z) #277 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
pandora
#276 (2017-09-07 19:10:31) |
Válasz a(z) 269. üzenetre:

"De ott kezdődnek a bajok hogy az emberek saját magukkal nem őszinték, nem hogy mással"

Ahhhhh...igen. A legnagyobb baj az, hogy a "légy őszinte" nagyon sok olvasatban azt jelenti, hogy amit valaki hallani akar, azt lehetőleg hitelesen akarja hallani, igazként, őszinteként. Vagyis valójában ne csak hazudj, hanem azt még nagyon jól is csináld. :(

*Őszinte valaki akkor lehet(ne), ha a másik fél valóban olyan nyitott, hogy bármit is hall, azt képes megemészteni úgy, hogy az a másik ember iránti szeretetének nem feltétele.* Ez akár szexuális vágyakra is vonatkozhat. Hiába mondja a partnered hogy legyél őszinte, de ha az vagy és olyat hall ami nem tetszik, levágja a fejed. ;) Nos, akkor is őszinte vagy? :napersze: 

Nem is olyan régen történt. A szexualitásom, fantáziám, és vágyaim őszinte kinyilvánítására a következőket kaptam válaszként (durcogással, felháborodással, elmeneküléssel egybekötve). :) 

Ember, a világból csak
A sajátod érdekel,
A szükség határát oh, ritkán hagytad el.
Azon túl szintén van világ,
Gondolhatod, ott gondolnak rád
S, értük a mindent jól vigyázd!

Hhhhhhhhh...mégiscsak jobb a szűzlányt játszani és képmutatni? Ha valaki nem ezt teszi, akkor könnyen megkapja férfiaktól a szívtelen pecsétet akit csak a saját élvezete érdekel és mozgat.
Amikor nincs érzelem, csak test, akkor szuperül műxik az őszinteség. De amint érzelmek vannak, már nem fogadókész a partner az őszinteségre. :(

Ennyit az őszinteségről. Basszus ahhoz a másik félnek is fel kéne nőni. :( 

[ugrás az előzményre]
esther
#275 (2017-09-07 15:48:50) |
Válasz a(z) 274. üzenetre:
Pfffffffffff..ma én is pont ezen mérgelődtem, hogy hová írjam be, azt hogy idegesítően ugrál az oldal?! :merges:  Így esik meg, hogy a téma helyett, olyan lapjára kattintok akiére eszem ágában sem volt, csak mert ugrott egyet az oldal, mire betöltötte. :P 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#274 (2017-09-07 15:39:13) |
Ó, de balfasz vagyok. Most vettem észre, hogy rossz helyre tettem fel a harisnyás képeket. :D  :D  :D 
 (Az a kurva ugrálás a kibaszott reklámok miatt.)
aareesz
#273 (2017-09-07 15:25:04) |
A(z) #273 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
aareesz
#272 (2017-09-07 15:24:21) |
A(z) #272 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
ezogab
#271 (2017-09-06 23:55:05) |
Válasz a(z) 264. üzenetre:nem közhely, nagyon nem hallgatunk a megérzésünkre , na azt azzal is baltázzuk el azt a dolgot.
amikor a fejedhez kapsz tudtam bakker!!!
És ebbe nagyon mélyen belelehetne menni, de senki nem olvasná el :D  :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#270 (2017-09-06 15:36:26) |
Válasz a(z) 264. üzenetre:
Huuuu..egy adatlapon olvastam anno valami ilyesmit:
" nem az a szabadság hogy bármit megtehetek, hanem hogy dönthetek úgy is hogy nem teszem meg"

[ugrás az előzményre]
ezogab
#269 (2017-09-06 06:10:49) |
Válasz a(z) 265. üzenetre: :D  :D  :D 
Semmi nem kötelező hál'istennek  :D  :D  :D 
Van az embernek egy alapprogramja, van egy amit összerakott fent és ez életbeli alakulások. No ebből a "katyvaszból" elég érdekes dolgok jönnek össze mindenkinek minden korban.
A másik egyikünk sem így gondolkodott tízen húszon évesen  :D  :D  :D 
Én csak arra utaltam hogy amit most látunk annak is volt egy előzménye, ja igen hajlamosak vagyunk pl. a következő nemzedéknek vizet prédikálni és mi meg bort iszunk. Igen megent az álszentség.
És még egy szösszenet minden betegség lelki eredetű, és az elfojtott vágyak ott vannak és sajna ott is maradnak, na ez elég sok minden tud okozni, de az el nem fogadott életszituációk is.
Igen nincs két egyforma ember, de vannak princípiumok az létezésben, ja és még valami nagyon sokan lebecsülik a gondolat erejét :D  :D  :D 
Persze hogy voltak orgiák, mert nem csak a kamaty volt a lényeg vagy egyáltalán nem az? ;)  ;)  ;) 
Kötelező??????? Isten őriz!!! De ott kezdődnek a bajok hogy az emberek saját magukkal nem őszinték, nem hogy mással  :D  :D  :D 
Szóval csak azt a tévhitet kéne el hessenteni hogy a nagypapik és a nyagymamik szentek volta, hál'istenek nem mert akkor mi sem lennénk, csak mi már ennyit láttunk az életükből, ennyi.
És ez nem bántásnak szántam, ne félre érteni. ;)  ;)  ;) 
És ha akarnánk sem tudnánk egyformák lenni, még ha a világ ezt is szeretné, de ez már egy másik történet :D  :D  :D 

[ugrás az előzményre]
pandora
#268 (2017-09-05 21:38:21) |
Válasz a(z) 267. üzenetre:
A gyávaság félelem a következményektől. Vagyis mégiscsak árnyalja a döntést, és nem is biztos hogy indokolatlan.
A lustaságnak is lehetnek okai.

Ha valamit nem teszünk meg, akkor mégsem akarjuk 100% megtenni. :( Csak esetleg néhány érvet a tudati felszín alá nyomtunk, amik aztán így törnek elő.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#267 (2017-09-05 21:34:02) |
Válasz a(z) 266. üzenetre:
Ez szerintem arról szól, amikor minden körülményt figyelembe véve megszületik egy jónak tűnő döntés, csak gyávaságból, vagy lustaságból nem hajtjuk végre.
Az amikor teljesen kiszámíthatatlanok egy cselekmény következményei és ezért nem merjük meglépni, az más teljesen más történet. 

[ugrás az előzményre]
pandora
#266 (2017-09-05 21:07:16) |
Válasz a(z) 264. üzenetre:
Nem közhely, talán nem...de mindenképpen a dolgok leegyszerűsítése.
Nem mindig azért nem teszünk valamit mert nem akarjuk megtenni, hanem még egymillió egyéb körülmény árnyalja a helyzetet, amik alapján és következményeit tekintve összességében kell döntéseket hoznunk. 

Ezért nem szeretem a bölcs mondásokat. :(

[ugrás az előzményre]
pandora
#265 (2017-09-05 21:04:25) |
Válasz a(z) 263. üzenetre:
Az ókorban is voltak dorbézolások, orgiák. Azt hiszem, ez nem korfüggő.
Ugyanakkor hiba azt gondolni, hogy mindenki egyforma, és azért, mert te élvezed a szexuális energiák össze-vissza áramlását, ezt minden korban mindenki így gondolta. *Nem!*

Minden korban voltak monogámok, poligámok, heterók, homoszexuálisak, biszexuálisak, aszexuálisak(!). Akkor is voltak, akik csak szerelemből szexeltek, és most is vannak olyanok. Férfiben is és nőben is! 

Az emberek rendkívül sokfélék.

Élje meg mindenki a vágyait, de tartsa közben tiszteletben hogy más esetleg máshogyan áll hozzá.
Kötelező azért ne legyen! :D

[ugrás az előzményre]
aareesz
#264 (2017-09-05 18:24:23) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/169850.jpg
Van benne valami. Vagy csak egy újabb közhely?
ezogab
#263 (2017-09-05 06:03:28) |
Nem mondanám divatnak, sőt 
Inkább mindenkori kíváncsiságnak kiből ki mit hoz ki.
Élőpéldával is találkoztam nem is egyszer, ha az ember őszinte a másikhoz és ez irányú gondolatait is megosztja és a vágy felszabadul, akkor meg kell élni.
Még egy gondolat, nem akarok senkit megbántani, de azt a tévhitet oszlassuk már el kérem hogy az "őseinkbe" biztos nem volt ilyen érzés meg ilyet olyat nem csináltak, ugye csak vicceltek. Gondoljátok csak el nem volt tv vagy nem annyi, az emberben benne voltak mindig is vágyak.
Ami most igaz akkor is igaz volt csak nem volt ennyire publikus. Vagy szokták mondani amiről nem tudsz nem fáj.
Boccs  
pandora
#262 (2017-09-04 17:30:09) |
Válasz a(z) 261. üzenetre:
Ez így van. Semmihez nem hasonlítható élmény azt látni örülni, élvezni egy szituációt, akit szeretsz. Az ő öröme visszahat. :)

Viszont közben azért a saját korlátokkal vigyázni kell, mert szerintem a szexben nem szabad olyasmibe belemenni, olyasmit megtenni amit csak a másik kedvéért tesz meg az ember, nincs saját vágya rá vagy éppenséggel akár viszolyog is tőle. Mert az visszaüthet később, a pillanat heve után nagyon kiábrándító is lehet.

És valóban sok nő megy bele ebbe a vonjunkbeegymásiknőt dologba, azért mert fél hogy a pasija nélküle fogja kipróbálni, ezért lenyeli a békát és jó képet vág hozzá.

Nekem akkor bicsaklik egy ilyen történet, hogy ha egy nőnek tényleg van biszexuális hajlama (van pár ilyen ismerősöm), ők maguktól is szívesen értek már korábban nőhöz vagy társultak be párhoz, nem csak a pasi kedvéért és indíttatására jut hirtelen eszükbe. ;) 

És szintén nem erre a konkrét esetre értem, hisz egyik felet sem ismerem annyira...csak általánosságban eszembe jutott.

[ugrás az előzményre]
esther
#261 (2017-09-04 14:00:07) |
Válasz a(z) 259. üzenetre:
A kulcsszó:osztozni a másik örömében...vagy gyönyörében. ;) 

[ugrás az előzményre]
ninive
#260 (2017-09-01 18:14:08) |
Válasz a(z) 259. üzenetre:

:-) Értem.

Nincs semmi gondom vele, csupán kérdés volt.

Hangsúlyozom, nem ítélkezem, csak a saját érzelmeim, érzéseimen keresztül tudok erre gondolni.

EL sem tudom képzelni, hogy más nőt érintsen a jelenlétemben, de a hozzáállásom sem fog megváltozni a nőkre vonatkozóan.  Nem vitatom, hogy akinek erre van igénye, az tegye, ami jó neki. 

Sajnos ma sokan divatból  mennek bele, és azért mert a himsoviniszta pasijuk így akarja. :) (Nem rólatok van szó, hanem fiatalok beszámolójáról, amikor a lányoknak nem volt kifejezetten jó, de mégis végigcsinálták)

Láttam gusztusos adatlapokat, többes gabalyodásról, :-) még tetszettek is esztétikailag, de kedvet nem kaptam. 

Örülök a válaszodnak, és annak, hogy nem értetted félre, puszta kíváncsiság volt, saját véleménnyel, semmi több. 
Talán olyasmi, mint bármely más témában, ha nem minden pontban értünk egyet, attól még sok a közös nevező. :)

Igyekszem nem félremagyarázhatóan fogalmazni, de nem mindig sikerül jól árnyalnom.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#259 (2017-09-01 17:20:29) |
Válasz a(z) 258. üzenetre:
A válasz roppant egyszerű. Egy istennőnél jobb a kettő. :D 
Aztán lehet, hogy kevés volnék nekik. De addig nem tudjuk meg amíg ki nem próbáltuk.
De mi a probléma a dologgal, ha az én Szexistennőm is benne van? Szerintem az lenne inkább a gáz, ha a tudta nélkül valósítanám meg ezt a vágyamat.
Egyébként ő is kíváncsi arra, hogy milyen érzés lenne neki egy másik nő érintése, vagy, hogy hogyan reagálna arra ha engem másik nővel látna.
(Bár régebben ezt el se tudta képzelni, és azt mondta, hogy kikaparná a szemét.) :D 
A dilemmáidra van megoldás, csak megfelelő hozzáállás kell.
Egyébként hasonlóan gondolkodunk, csak a másik oldalról megközelítve. Mert engem sem zavarna ha két nő kényezteti egymást, de egy két ffi egy nő felállásban részemről "csak semmi buzulás", "buzulás nuku" hogy nagy kedvencemet idézzem.
Különben azért nem értem ezt az egész felvetést, mert én imádtam látni, hogy mennyire élvezi, hogy két férfi okoz neki örömet.
A divatnak meg semmi köze ehhez a mi esetünkben.

[ugrás az előzményre]
ninive
#258 (2017-09-01 15:53:29) |
Válasz a(z) 257. üzenetre:

Áruld már el, hogy tényleg szeretnél a szerelmed mellé még egy nőt? Tényleg van erre igénye annak, aki megtalálta az istennőjét?

Vagy ez már egy új vágy? :P

Ami engem illet, nem osztoznék egy férfin, mivel, el nem tudnám képzelni, hogy egy nő hozzám érjen, ha meg heteró alapon, akkor, mi a fenét csinálnék, amíg a másik nővel foglalkozik a párom. Tuti nem növelné a libidómat.
Biztosan velem van a baj, hogy ezt a divatos dolgot sem tudom magamévá tenni. 

AZ viszont más, ha két férfi kényeztet, az valahogy bejön. Ott az sem zavar, ha bi huncutság is becsúszik.
De, semmiképpen az "istenemmel", valahogy mellette nem vágytam senki másra :D, és szerencsémre ő sem.

[ugrás az előzményre]
aareesz
#257 (2017-08-29 16:41:39) |
Válasz a(z) 256. üzenetre:
Még nem, de nem rajtam múlott. :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#256 (2017-08-29 08:39:40) |
Válasz a(z) 255. üzenetre:
És pipáltad? :pirul: 

[ugrás az előzményre]
aareesz
#255 (2017-08-28 18:07:27) |
Válasz a(z) 253. üzenetre:
Az enyémen is. :D 

[ugrás az előzményre]
pandora
#254 (2017-08-28 15:33:22) |
Válasz a(z) 253. üzenetre:
Pont ezt mondom. Hogy baromi ritka, és átmeneti, mert egy szép nőnek van pasi-párja, következésképp egy-egy ilyen kaland, hogy ő a pasija nélkül társuljon be egy párhoz, maximum egy kis hab lesz a tortán, fűszer az életében, és csak ritkán. ;)
Ezért ritkaság.

[ugrás az előzményre]
esther
#253 (2017-08-28 13:49:33) |
Válasz a(z) 249. üzenetre:

Ez így van! A biszex nőnek eleve van párja, a biszex nő ha keres, akkor csak csajt keres* maguknak.* ( és nem kizárólag magának!)

Azért én voltam ebben és abban a szituban is, amikor hozzánk csatlakozott egy szóló nő-és neki nem volt párja, de ilyenkor maximálisan el kell fogadni a másik nő párját, ami meg is történt- és voltam én is a harmadik, egy fantasztikus párnál. Mondhatni kiváltságos helyzetben voltam. :) 
Mindkettő maradandó és szép élmény volt.És hát nagyon, de nagyon ritka az ilyen sztori.
Rajta volt a "vágybakancslistámon" és hát kipipáltam. ;) 

[ugrás az előzményre]
kim
#252 (2017-08-28 10:04:54) |
- Mi az? Fémből készült masszív férfidísz?
- Vastag.
 :o  :vigyor:  :vigyor: 
 ;) 

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-371]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.