félénkség leküzdése

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

félénkség leküzdése
Hogyan küzdjük le a belső vágyainkat takaró gátlásokat?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
verolegeny#1012007-02-24 00:00:03
Sziasztok!
Örömmel vettem,hogy csoporttag lettem.Nagyon szeretek jókat masztizni és nagyon izgat,ha valaki nézi.Eddig itt Eropolisban megismerkedtem 1-2 lánnyal akinek többször és élvezetesen megmutattam a masztimat,amit ők is megtettek nekem.Szerintem igy is nagy élmény ha valakivel együtt élvezel el.Benne lennék egy élőben való masztiestben is,ahol 8-10 fős társaságban mehetne felhőtlenül és számolatlanul az élvezet.Kinek mennyi az igénye és teljesitőképességétől függően.
Üdvözlök minden tagot és jó élvezéseket kivánok mindenkinek!
nincs kép
unicum#1002007-02-13 18:46:27
Elég csendes ez az oldal  :-) 
Azért kicsivel több érdeklődéssel szerintem céljainkat  könnyebben elérhetjük, sőt kis bíztatás, segítene.
Írjatok tapasztalatokat , vágyakat.
nincs kép
unicum#992007-01-13 11:25:25
sziasztok, nagyon tetszik a fórum téma, ezért is lettem tag. Engem is nagyon izgat , és érdekel a dolog élőben és virtuálisan egyaránt.
diszkret#982006-12-03 06:41:48
Válasz a(z) 97-es üzenetre: nnna igen! szerencsés esetben legalább webcam-on keresztül, de az azért ugye nem ugyanaz, valljuk be... szóval nekem csak az a bajom, hogy ennyi hazug, álszent, beképzelt, flusztrált emberrel, mint amennyi itt van (nem a csoportban, hanem az eropolison), még életemben nem találkoztam. csak arra voltam kiváncsi, vajon bennem van-e a hiba, vagy a "készülékben"... de ezek szerint én csinálok rosszul valamit... nnna mindegy is, ami itt nem müxik, azért megy ám máshol...  :-) 
adsl623394#972006-12-02 16:57:57
Válasz a(z) 96-es üzenetre:
Szia diszkrét.
Igen, nekem volt számtalan.
Igaz, hogy csak webcamon, de szinte naponta.
diszkret#962006-11-29 17:42:13
lenne egy indiszkrét kérdésem, csak saját célra, közvéleménykutatok: volt már valakinek innen, vagy innen a csoportból talált partnerrel (tök mindegy fiú/lány) közös maszturbálós élménye?
charlies#952006-10-07 22:13:01
én szavazok rád mert te alkottad ezt a fórumot:)
csak egy kicsit keveset törődsz az emberekkel itt,a csoportal,stb.
szia
adsl623394#942006-10-06 21:47:39
Sziasztok csoport tagok.  Segitenetek kellene bejutnom ujra, hogy biró lehessek a belvárosban.  Aki belvárosi lakó és szeret engem, dobjon egy szavazatot, megköszönöm.
  Csókok.
ketfiu-egylany#932006-10-02 17:11:32
Sziasztok,
köszönöm a lehetőséget Adsl és örülök hogy a csoportod tagja lehetek. 
Több aktiv hölgyet szeretnék a csoportba, gondolom nem vagyok egyedül ezzel a kivánsággal.
lacko44#922006-09-23 12:32:18
Sziasztok Kedves Mindnyájan!

 Köszönöm kedves ADSL Neked, és minden Tisztelt csoport tagnak, hogy itt lehetek!

  Az eddigi meglátásom alapján megerősíteni látszik a 70-es számu üzenetben leírt tapasztalat.
charlies#912006-09-22 00:07:22
A(z) #91 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
vpi#902006-09-18 16:30:16
sziasztok. kösz, hogy felvettél a csoportba...

nem tudom, mennyire aktiv ez a csoport, remélem igen...
fha#892006-09-06 16:57:54
Válasz a(z) 87-es üzenetre:
tényleg megadhatnád a címet
halfogo#882006-09-04 20:41:29
Válasz a(z) 87-es üzenetre:
Adhatnál portálcímet, mert én is az életért jöttem ide!
ADSL is eltűnt  :-( 
handyman#872006-09-01 13:57:06
halott...
pedig kár. érdemes megnézni, hogy más portálokon hasonló témában milyen aktivitás folyik.
kb 1 hónapos jelenlét óta 4 partnerem van, aki hasonló érdeklődést mutat.
halfogo#862006-08-31 17:58:19
A(z) #86 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
wolf00#852006-08-28 08:48:28
Sziasztok

sajnálom hogy ilyen nehéz összehozni egy ilyen mulatságot de majd csak:)
Akinek lenne kedve velem beszélgetni és hasonlóan gondolkozik az keressen meg MSN-en esténként 10 után vagyok elérhető!
címem 

pá
MAKEDA: sosem vagy elérhető MSN-en!jó lenne már beszélni!
wolf00#842006-08-28 08:48:23
Sziasztok

sajnálom hogy ilyen nehéz összehozni egy ilyen mulatságot de majd csak:)
Akinek lenne kedve velem beszélgetni és hasonlóan gondolkozik az keressen meg MSN-en esténként 10 után vagyok elérhető!
címem 

pá
MAKEDA: sosem vagy elérhető MSN-en!jó lenne már beszélni!
halfogo#832006-08-25 19:50:05
Válasz a(z) 77-es üzenetre:
Kedves Adsl!
Nekem ezzel kapcsolatban nem gátlásaim vannak, hanem nem jön össze. A reglapodon Te magad is azt írod, hogy izgat, ha nézhetsz másokat. De hogyan akarsz nézni, ha nem bátorodsz odáig, hogy azt mondd: Na ki az aki előttem meri vállalni? Valószínű volna jelentkező, aki bátorítana is. Amit az üzenőfalra írtam a multkor (ott bocsánatot is kértem) nem bántásból, hanem őszinte érdeklődésből történt, igaz élces lett a vége. Válaszra csak Te méltattál, más hölgy nem volt, és Te is csak a dorgálásig jutottál, nem pedig a megbeszélésig.
Sok puszi: P.
handyman#822006-08-18 14:07:12
sziasztok, üdv mindenkinek!
örülök, hogy végre rátaláltam erre a csoportra.
nagyon izgat a cybermaszti, itt nagyritkán összejön valaivel, de az nem az igazi. az icq-n belül vannak csoportok, ott is van egy hasonló orientációju csoport. Nemzetközi tagsággal, és azt tapasztalom, hogy sokkal jobban felvállalják mindkét nemből az ilyen irányú orientációt. Hiszen miről is van szó?
Örömszerzés elsősorban saját magunknak, de a közösen elvégzett munka nagyobb örömet okoz. Gondolom ezért van ez a csoport. Szívesen várok mindenkit akár lány, akár fiú, aki kedvet érez egy kis közös örömszerzéshez. Akár itt chatben, vagy más, interaktív módon.
diszkret#812006-08-11 17:15:25
Válasz a(z) 77-es üzenetre:
Igen, igen! Jól beszélsz! Teljesen igazad van! A hasonló érdeklődés adott: aki itt van, szeretne valami hasonló "élményt" átélni, de az is lehet, hogy csak beszélgetne róla... A többi csak rajtunk múlik, ugye? Egyébként jót szoktam mulatni azon, amikor olyan levelet kapok csoportnak küldve, hogy "legyen már végre valami!" Ez nem így müxik! Ismerkedjen mindenki, akinek van kedve hozzá innen! A siker sosem garantált, max nagyobb az esély arra, hogy ugyanazt keressük... 
Nnnna sok sikert hozzá mindenkinek!

ui.: Ha valaki esetleg leküzdhetetlen vágyat érez pl. a velem való ismeretségre, hááát állok elébe! Írjatok! :-)
fha#802006-08-10 16:31:08
Válasz a(z) 79-es üzenetre: miért téged is érdekel? sajnos úgy látszik igen.
makeda#792006-08-10 10:53:43
Csak fiúkat érdekel ez a téma?
nincs kép
david1#782006-08-08 23:51:31
Sziasztok!
Igen a csoportba én is azért jelenkeztem, hogy gátlásaimról, vágyaimról bezélgethessek hölgyekkel. Nem nagyon jelentkezett senki, s ha én keresek valakit ritkán sikerül megtalálni a közös hangot.Lehet, hogy ennyire félénkek vagyunk? Szerintem nem csak senki se tudja hol s hogyan kezdje. A maszti szoba tényleg mindig üres pedig mindig nagy reményekel nyitok be oda.Sziasztok! Keresek keressetek!Válasz a(z) 77-es üzenetre:
adsl623394#772006-08-08 15:22:18
Üdvözlet mindenkinek.
Nem igazán akar ez acsoport működni.
Van valami félre értés.
Sokan ugy gondolják, hogy Én fogok partikat szervezni.
Én soha nem igértem ilyet.
Létrehoztam egy csoportot ahol hasonló érdeklődésű emberek, beszélgethetnek egymással, és ismerkednek ha van rá módjuk.
Tőlem ne várjatok csodát, hisz mindenkinek magának kell megtenni a lépést a vágyai felé.
Inkább arra buzditanálak benneteket, hogy irjátok le a fórumban a gátlásaitokat, örömeiteket, hogy a többiek tanuljanak belőle.
Igy estleg mindenki talál magához hasonlót és igy könnyebb személyesen megkeresni, ha hasonló aaz érdeklődési kör, vagy esetleg a probléma.
 Én továbbra is várom leveleiteket, és amennyire időm van igyekszem is rá válaszolni.
Javaslom figyelmetekbe a csevegőnket.
A maszti szoba szinte mindig üres.
ajandekfiu#762006-08-06 21:57:04
sziasztok:)
csak beköszöntem:)
a
nincs kép
david1#752006-07-31 21:03:18
Sziasztok! Megnyugodtam s köszönöm "diszkrét", hogy teljesen a lelkemből beszéltél.Mert én is kezdtem azt hinni, hogy nem vagyok normális.Senki szinte senki nem jelez, ír keres a nők közül.S ha keresem tényleg ahogyan írod szinte lekiabál, ha egy kis erotikát keresek nála.Meg ujjabban divatba jött ez a " párban vagyok" a női hirdetőknél, lassan ki lehetne írni a keresőre csak párok jelentkezzenek. Őrjítő. Tetszik ez a partnerkereső csak valami hiányzik. Nem tudom de jó lenne valamit kitalálni. Addig is sok szerencsét fiúk sziasztok!
fha#742006-07-31 15:32:07
Én is azért vagyok itt mint, a legkevesebben. A szex miatt és mivel egy közös masztit nagyon izgalmasnak tartok, azért is.
godzi#732006-07-29 23:43:53
Válasz a(z) 70-es üzenetre:
Teljesen eggyetértek  a véleménnyel. Ha vki válaszol is akor az is inkábbkérdéssorozat, hogy miért regeltél éppen ide, vagy olyanok amik egy társkeresőre valók. Szerintem ha vki itt regel az elég nyilvánvaló hogy mit szeretne!
edzo#722006-07-28 07:15:33
Válasz a(z) 70-es üzenetre:
Sziasztok!
Sajnos teljesen egyetértek!!!
Az elvárások,vagy nem reálisak,vagy pusztán"kiváncsi vagyok" effektus van!!
Műbalhé nagy részben...sajnos!
Pedig valóban úgy tűnik,vannak igényes,intelligens emberek itt!!
Tényleg sajna............
fha#712006-07-27 17:05:49
Válasz a(z) 70-es üzenetre:
teljesen igazad van. én ugyanezt tapasztaltam. kiváncsi lennék,ha élőben találkoznánk hány nő lenne köztünk, mert a ki igy hirdet, az sem mind nő
diszkret#702006-07-27 15:41:46
Sziasztok!
csak olvasgatom itt a leveleket és had osszak meg veletek egy kis saját tapasztalatot: szinte biztos vagyok benne, hogy ez az oldal igazi szexpartner keresőként sosem fog működni. Itt az összes nőtől vagy valami megalázó választ fogsz kapni, hogy egyáltalán hogy mered azzal "zaklatni" a drágát, hogy vetted a bátorságot, hogy rákattintasz?! A legjobban az tetszik, amikor minden szó nélkül egy megkeresés után letiltanak! :-) szegénységi bizonyítvány! a másik "válaszfajta" az, amikor a farkamról kiderül, hogy sajnos nagyon pici, mert nincs 25/6 legalább... természetesen ez úgy, hogy azért porig aláz azzal, hogy gyerekmérettel nem akar foglalkozni! persze máshol meg mindegyik azt hajtogatja, hogy nem a méret számít! nnna ezen is röhögnöm kell... az a másik érdekes dolog, amikor kioktatnak, hogy én milyen egy szemétláda vagyok, mert én CSAK AZT akarom, semmi mást! A jó égbe, akkor meg miért nem nézi meg, hogy hol van? Ez nem egy szexpartner kereső véletlenül? és én érezzem rosszul magam, mert nem akarom őt rögtön feleségül venni... volt aztán olyan is, -ez is egy aranyos- aki intelligensen azt írta, amikor az üres reglapra rákérdeztem, hogy találjam ki a vágyait: mivel 120kg és 160cm magas volt, gondoltam megírom neki: biztosan le szeretnél fogyni... szóval régóta vagyok fenn, sok ismerőst szereztem ez idő alatt és mindenki fiúk-lányok ugyanazt mondják, hogy sok itt a linkóci alak. nagyon nagyon ritkán bele lehet futni egy olyan hirdetésbe, aki tényleg komolyan gondolja, de persze 100-ból egy lesz olyan, annak meg pont valamiért nem te leszel éppen a zsánere. 
ez a maszti klubb azért jó 5let, mert egy olyan titkos dolgot hajlandó megosztani itt szerintem mindenki egy idegennel, amit talán még sosem mutatott meg senkinek. persze szerntetek lesz valaki aki majd egyszer tényleg megosztja? aligha hiszem! vannak intelligens, ápolt emberek, akik regisztráltak itt és tettre készek. én is oda számítom magam. nőket viszont sosem fogtok találni, akik fel merik vállalni az erotika ilyen formáját! mert azok a nők nem itt, a neten vannak. kint az utcán, a szomszédban, a munkahelyeden, bárhol, de bizony nem itt... :-)
nincs kép
kinyalnalak#692006-07-27 13:54:05
Sziasztok!
Üdv mindenkinek!
Örülök hogy itt lehetek!
Köszönöm
fha#682006-07-26 09:38:01
Sziasztok! Én is köszönöm a lehetőséget, hogy itt lehetek. egyenlőre csak figyelek.
godzi#672006-07-21 21:43:30
Sziasztok kösz a lehetőséget hogy tagja lehetek a csoportnak! Osztom edző véleményét, hogy vagy egy Adoniszt keres minden csaj, vagy ha nem és jön a válasz az csak himezés-hámozás hogy ezért vagy azért de mégse, köszi Ismerkedés terén tapasztalatlannak számítok és ez egy ördögi kör nálam mert ha vki nehezen ismerkedik mert fél hogy felsül akkor nem nő a tapasztalat és így tovább.
edzo#662006-07-21 12:03:13
Válasz a(z) 64-es üzenetre:
Csumi!
Csatlakozva az előttem szólókhoz,
sajnos itt a hölgyek vagy csak lány keresnek,vagy Don Juant Arnold testtel,Brad Pitt arccal,vagy panaszkodnak,hoy a vágyaik,de a félénkségük.....
Úgy gondolom,nem mindegy kivel mit oszt meg az ember,de ha nem próbálod,nem történik semmi jó veled(bár rossz sem)!!
Van jónéhány intelligens ember itt,nem értem miét nem működik???(vagy csak nekünk nem?)
nincs kép
david1#652006-07-21 11:32:17
Helló!
Igazad van remi a csajokkal kapcsolatban.Én is fél éve vagyok lassan fönn de egy se szólított meg, hogy mizujs!? Én se vagyok homo ,de előbb csajokkal szeretném ha jönnének. De kössz a hívást s ha úgy alakul kereslek majd .Megyek Sziasztok.!
remi48#642006-07-20 22:47:44
Sziasztok ! Hát igen nézz körül ötször-hatsztor annyi pasi amennyi nő. Hiába kivánják a nők a sexet, másképpen vagyunk összerakva, férfi-nő nem egyformán és nem ugyanúgy akarja, tisztelet a kivételnek.Több mint egy éve vagyok fent, de még nő nem szólított meg, ha válaszolt az már nagyon jó volt,csoda, hogy az első közös masztim itt egy pasival csináltuk? Nem vagyok homó beállítottságu, de sex beállítottságu igen.! Habár bocs én voltam az emeseswinger klubban, tavaly még volt maszti klub az elején egy délután 3000 volt de abban kaptunk egy pohár valamit,meg egy lány segítséget. Ketten hárman masztiztunk és a csajszi kézzel és orálisan segitett bennünket felváltva.Puncit nem volt szabad macerálni de cicit igen és testre lehetett élvezni , izgalmas volt. David ha nanyon akarod összejönek a dolgok, de nem könnyen.
nincs kép
david1#632006-07-20 22:23:24
Hát igen farkak farkak s megint farkak, hát nem valami agy ez a csoport.Nme értem itt a nők 85 szálaléka vagy csak cseveg menjetek csak a belvárosba. Vagy párba érted párban de majdnem mindegyik van s csaj keres. S elenyésző az a csaj aki itt lévén az állítólag sex partnerkeresőben tényleg a sexet az erotikát keresné. Ha megkeresed akkor meg nem is úgy viselkedik mint a frappáns neve . Na mindegy csak így nem lessz maszti csak kanmaszti. punimaszti elmarad. Na Csátok !
zsolt969#622006-07-20 21:05:44
Válasz a(z) 59-es üzenetre:Ma kerültem fel ide,és nagyon jó ötletnek tartom,jó lenne,ha összejönne.Én szívesen mennék,soha nem voltam még ilyen helyzetben,csak a gondolat foglalkoztatott,bizsergetett.Mindenesetre nagyon tetszik,és köszönném,ha meghívnál...
Szia.
edzo#612006-07-19 16:06:57
Válasz a(z) 60-es üzenetre:Én is én is!!
Nehéz feledat lesz úgy érzem!!
halfogo#602006-07-19 15:33:13
Válasz a(z) 59-es üzenetre:
Ha összeszeded a csajokat, ügyes vagy! Én mindenesetre jelentkezem :-)
wolf00#592006-07-14 14:41:35
Sziasztok nagyon megörültem mikor megláttam ezt a csoportot hisz én is valami hasonlót szerettem volna összehozni..de adsl megelőzött:)
Engem rég foglalkoztat ez a dolog hiszen én is ebbe a cipőbe vagyok,nagyon szégyenlős és gátlásos vagyok és hiszem egy ilyen csoportos dolog segíthet!
Van egy elképzelésem egy ilyen buliról:
pl 5-5 fiú-lány felállás.
és egy amolyan társasjáték keretében,először csak a vetkőzésben segítenénk,pl mindneki kap egy számot,és az 1-es fiúról le kell venni egy ruhadarabot a 2-es lányról és így tovább valamilyen sorsolási szempont alapján (kis cetli számokkal dobozban és húzás).
majd ha megtörtént a levetkőzés,egy "üvegezés" szerű társasjátékot lehetne játszani,vagy tényleg megmaradva a régi hagyományos üvegezésnél vagy valami más hasonló elv alapján!
én amit elképzetem az hogy egy szoba leülünk a földre bal oldalt 5 lány jobb oldalt 5 fiú középen egy nagy hely hagyva,valamint két doboz a dobozokban 5-5 cetli felszámozva itt is mindenki kapna egy sorszámot és kezdődik a játék:az első hölgy húz,kihúzza pl a 3-as számot akkor a hármas számú fiútól kérhet valamit amit 5 percben a kör közepén meg kell csinálnia,ha nem csinálja meg akkor egy közösen kialkudott "büntetést"kap.
a kérdések között lehetne bármi(masszírozástól,kezdve a franciázáson át bármiylen erotikus dologig! a buli elött azért átbeszélnénk hogy mi a tabu.

na kicsit kacifántos lett ez az egész de remélem értitek:)és nem tartjátok hülyeségnek.
És tényleg olyanokkal kéne rendezni a bulit akik hozzám hasonlóan nagyon gátlásosak,félénkek,szégyenlősek.
Kérem akit érdekel,vagy lát benne fantáziát és olyan helyzetben van amit irtam az irjon nekem gyorsan és beszéljük át esetleg szervezzük meg!
Msn címem privát levélben megadom és ott beszélhetnénk!
Ha úgy alakul én tovább fejleszteném ezt a dolgot és kitalálnék,megírnék egy nagyon jó társasjátékot!
Csak kérem tényleg ilyen kezdő emberek jelentkezzenek vagyis végülis nem lenne rossz egy két bátrabb ember a csapatban..nem tudom ezért is irjatok hogy kitaláljuk közösen!ne csak álmodozzunk meg bámuljunk hanem HOZZUK ÖSSZE!
lányok párok fiú mindenki!
Ja és csak akkor érdekelne ez ha SZIGORÚAN NO HOMO!!!

Sziasztok!:)
halfogo#582006-07-06 21:37:49
Hali!
Én is köszi, hogy bekerültem! :-)
Mikor lesz valami menet?
edzo#572006-07-06 12:22:07
Sziasztok!
Köszönöm a felvételt!
Igazán izgat az a kérdés,nely szerint a masztizás többen izgalmasabb!
Hiszen "élőben" a "testi közelség" rendkívül motiváló(izgató) lehet!!
Nagyon szeretnék úgy masztizni,hogy másokat is nézhetek,esetleg segíthetek közben!!
Rendkívül "építő" lehet ez a "módszer" a gátlásosság,félénkség leküzdésére is,amennyiben a bizalom,és szimpátia (és nem feltétlenül a testi "szépség") megvan!!
jano6699#562006-07-05 16:23:49
Sziasztok!
Én talán még most sem küzdöttem le igazán,de ez egy bizsergető érzést ad ha új ismeretség alakul ki és eljutunk a szekszig.Masztizni eddig csak egyedül,de izgatna egy közös is.Nem hittem a telefonos szekszben,de összejöttem egy nővel itt és úgy felhúzott hogy magyamhoz nyultam és mondhatom isteni volt.Szívesen kipróbálnék egy közös élvezkedést!
piercinges#552006-07-04 17:33:15
Sziasztok!
Köszönöm,hogy felvettél!
nincs kép
david1#542006-07-03 11:19:45
Sziasztok!
Elősször is köszönöm a lehetőséget, hogy felvettél.
Én a masztizás híve vagyok, s szivesem megosztom örömöm azzal aki szereti.
egyenlőre csak virtuálisan kamera sex lehetőséggel.
Sziasztok!
remi48#532006-07-01 19:12:30
Sziasztok. Mult vasárnap barátinknál voltunk egy balatonparti villában délután elmentünk vizibiciklizni a lányok hamar ledopták a fürdőrucit, én is vetkőztem volna de a másik pasi visszafogott volt pedig nagy kandurbandi hírében állt régebben, bezzeg a felesége fel állt melléje és megnyalatta a puncit, ezt az én feleségem sem bírta és felűlt éselkezdte a cicijeit simogatni meg a csiklót maszirozni, na én erre hátra mentem mert ez már sok volt levettem a nadrágom és picit állva masztiztam a két lánynak aztán egy kellemes aktus volt a befejezés , utánna mi ültünk előre a feleségemmel és barátaink is megtették a magukét . szép izgalmas nap volt. Ez a közös kaland 20 éve váratott magára azóta mondogattuk.Tehát ami késik az nem múlik, de azért jobb minnél előbb és sokszor.
remi48#522006-06-29 17:50:09
Sziasztok Egy a lényeg engem ki ne hagyjatok ha valami jó összejövetel összejön.Persze wonder azért ha leirnád a veled megtörténteket lehet, hogy sok embernek örömöt szereznél. Beindulna a maszti vágy.Megköszönjük az ízes történeteket!!
diszkret#512006-06-27 16:45:36
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/8359.jpg
Sziasztok!
először is köszönöm a felvételemet! Remélem hasznos, aktív tagja leszek ennek a csoportnak!:)
Nagyon jó ötletnek tartom a közös masztikat, bár még nem mertem megtenni soha! Könnyebben megy, mert nem adod oda magad és én sem teljesen, azonban mégis ad egy olyan élményt, amit nem egyedül élsz át, hanem megosztod a saját gyönyöröd másokkal... Szóval ha valaki/k leküzdhetetlen vágyat érezne egy közös játékhoz, akkor semmiképpen se várjon vele holnapig! :)))
vladimirka#502006-06-15 10:57:52
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/7849.jpeg
nagyon köszönöm hogy felvettél a csoportodba és igyekszem élni a lehetőséggel! remélem nagy segítséget kapok itt a belső vágyainkat takaró gátlások lekűzdésében!  és iszom wonder szavait is melyeket itt olvastam és irigylem őt is.
wonder#492006-06-14 21:54:17
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/7821.gif
Válasz a(z) 48-es üzenetre:
Kedves adsl623394 - továbbiakban Gazdaasszony, mert az előző marhára személytelen :)))) - fején találtad a szöget! Mármint hogy az emberek magukkal sem őszinték. A bajok gyökere valahol itt lehet, hiszen őszinteség, nyíltság, nyitottság nélkül normális emberi kapcsolat elképzelhetetlen. A szexnek pedig, lévén  a legintimebbek közül való, az alappillére a bizalom. 
A masztit azért nem részletezném a "nagyérdemű" előtt, mert szerintem mindenkinek mást jelent, másként éli meg (ha egyáltalán kipróbálja). Olyan ez, mintha elmesélném, hogy miként fogyasztom el a kedvenc kajámat. Az eszközöket és a  mozdulatokat leírhatnám, de az ízeket nehezen... persze ha poéta lennék... :))))
adsl623394#482006-06-13 14:59:15
Válasz a(z) 47-es üzenetre:          Köszönöm a támogatást Wonder:)))))))))))))))).  Igazán jólesik, mert az emberek sajnos még itt sem őszinték, de nemcsak másokkal hanem sok esetben még saját magukkal sem.  Remélem legközelebb részletesebben irod le a webmasztit, hátha mások is kedvet kapnak hozzá, hogy leirják az élményeiket, ezeken az oldalakon.
wonder#472006-06-12 13:28:54
Sokszor és sokaktól hallom, amit magam tapasztalatával is alátámasztok: az ember vágyai is fejlődnek, átalakulnak élete folyamán. Az, hogy ki mennyit valósít meg ezekből, csupán ama félelmek legyőzésén múlik.
Csak egy példa: a múltkoriban megismerkedtem a neten egy hölggyel, aki egyszer csak arra kért, hogy neki ugyan nincs kamerája, de szeretne engem látni meztelenül, mert imádja nézni a farkat... Mi tagadás, szokatlan ez a kérés, de legalább annyira izgató is volt, így megkapta, amit kért, sőt többet is, mert közben leírta elképzeléseit. :))
Szerintem élőben is működik  a szexnek ez a válfaja, így részemről támogatom adsl623394 ötletét. :))
wonder#462006-06-12 13:14:22
Sziasztok!

Valahol olvastam, hogy félelmeinknek sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítunk, mint kellene. Erre akkor jövünk rá, amikor legyőzve önmagunkat, megtettük azt, ami a félelmet okozta. Nemcsak a szorongás szűnik meg, de még az is lehet, hogy egy új kedvteléssé válik.
Nagyon gátlásos gyerek voltam, de már kisfiúként odavoltam a szexért. Óvodás koromtól masztiztam, persze azt sem tudtam, mi az. A szomszéd kislánnyal nézegettük egymás különbözőségeit a kerítésen keresztül, amíg rajta nem kaptak bennünket. :))
Tiniként minden fellelhető szakirodalmat elolvastam a szexről és rengeteget masztiztam, mert az ismerkedéshez gyáva voltam. 19 évesen tört meg a jég és így visszagondolva nem baj, hogy nem kapkodtam el. A lányok miatt sem... :))
Feloldódtam, megváltoztam, megértem. Pár év múlva rendszeresen jártunk Délegyházára és a Tiszán is ahol lehetett, meztelenül napoztunk. 
Folyt. köv.
adsl623394#452006-06-08 00:33:49
Sziaztok.
Mint látjátok, megválasztottak a belváros eggyik birójának. Akik rám szavaztak, azoknak köszönöm. Viszont kérlek benneteket, hogy ne szegjétek meg a házirendet, mert nem tehetek kivételt és lekell hogy tiltsam azt aki szabálytalankodik.
 Nagyon remélem, hogy ebből a csoportból senki nem lessz az "áldozatom".  Inkább az máshogy történjen meg!!!!!  :))))))))))))   Az összejövetelekről csak annyit, hogy én a szabadban terveztem ezeket, de Ebben az időben nem lehet semmit szervezni.
Esetleg ha van privát ötletetek, akkor irjatok nekem levelet és irok egy körlevelet a csoport összes tagjának, és talán összejön valami.  Akinek van helye, és elképzelése, az is jelentkezzen nálam.
Nekem az a véleményem, hogy terápiás céllal 5-10 fő lenne az ideális.

Puszi mindenkinek.
remi48#442006-06-02 09:22:09
Sziasztok ennyien itt vagyunk a hasonló vágyainkkal és nem történik semmi? Legalább a vezetőnkre szavazzatok. Remélem nyáron tudunk valamit összehozzni.
nikolausz68#432006-06-01 00:38:38
Sziasztok! Köszönöm a felvételt a csoportba:)
Jó téma a félénkség lekűzdése, mert szerintem rengetegen vagyunk úgy, hogy a gátlásainkat nem tudjuk levetkőzni. Én pl. nem merem megtenni az első lépést, nem igazán merek szemezni egy lánnyal, még akkor sem, ha látom, hogy néz engem. Viszont nagyon szeretnék túl lenni a tűzkeresztségen, egy kedves, romantikát kedvelő, érzéki, bújós Hölgy segítségét kérném ebben. 
A félénkség lekűzdésére talán az lenne a legjobb, ha csoportosan jönnénk össze és ott egymás előtt kéne lépésről-lépésre levetkőzni a gátlásainkat.
remi48#422006-05-26 16:25:14
Sziasztok miért van az, hogy ha csoportok közt keresem a ezt a csoportot soha nincs bent. Biztos mostoha gyerekek vagyunk.A nudista strandos ötletemre nem jött egyetlen válasz sem ennyire nem izgat senkit a meztelenkedésnek ez a formája??

[1-60] [61-101]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2830BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba87110Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti400perverzek

#ffhu210Bi fotóst keresek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba610Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5560Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3830Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2020Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.