Feleségek, Nejek a Középpontban... :)

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Feleségek, Nejek a Középpontban... :)
Feleség sexről, Bármi ami velük kapcsolatos történet... Én pl. szívesen nézném a nejem egy (vagy több) idegen férfival... Bárki Bármiről ami Ő róluk szól... :)


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
johan#422011-07-14 11:41:12
Válasz a(z) 41-es üzenetre:légy benne nyugot tudja
paross11#412011-07-14 11:39:40
Válasz a(z) 36-es üzenetre:Azért kiváncsi lennék a Te nejednek milyen kritériumai lennének pláne ha tudná ,hogy a pasik is érdekelnek!
johan#402011-07-14 11:38:01
Válasz a(z) 38-es üzenetre:te egy majom vagy
paross11#392011-07-14 11:35:39
Válasz a(z) 35-es üzenetre:Akkor szervezz egyet!
paross11#382011-07-14 11:34:52
Válasz a(z) 36-es üzenetre:Qrva nagy igényei vannak ,ha elvárja egy pasitol ,hogy ápolt legyen(borotváltság),tudjon társalogni elvárható ,hogy 1.köszön  2.bemutatkozik 3.ne az legyen "Te hogy szeretedí",és ne nekünk keljen alkalmazkodni időben a pasihoz!Lehet Neked ezek teljesithetetlen nagy igények,de kezdjük megérteni azokat akik a szoló pasik megkeresésére egyből tiltanak!Legfőkép nem fogom elfogadni egy titokban ratyi pasi közeledését sem!Ha ratyiskodni akarnék ki irnám! :-D  :-D
paross11#372011-07-14 11:23:10
Válasz a(z) 36-es üzenetre:Képzeld ha még mindet leirta volna! :-D
johan#362011-07-14 11:09:03
Válasz a(z)Hetero párt keresek !
CSAK HETEROT!Bisexek ,leszbikusok kiméljenek!Köszönöm nem érdekel a cam sex nincs msn-em csak tel szám!30alatti pasik nem érdekelnek!
Esetleg szoló pasiként figyelemre méltatunk ne az legyen a harmadik kérdésed ,én hogy szeretem ,ha tapasztalt vagy akkor tudni fogod mire eljutsz az ágyamig!Nem leszek a tanár nénid semmilyen téren sem!Szakáll ,borosta ,bajusz kizáró ok akkor is ha csak a fényképen tünsz ápolatlanak ,én is használok borotvát töled is elvárom!Nem érdekel különös képp a családi állapotod de a diszkrécio ne azt jelentse nálad,hogy bujkálnod kell ! 34-es üzenetre:NEHARI ha a nejednek ennyi féle kritériuma van akkor ki jó neki?,és hogyan jártok swinger klubba?
cujo#352011-07-14 10:37:01
Válasz a(z) 34-es üzenetre:
Nem kifogás, a szomszéd lépcsőház nem lenne messze, sőt a városon belül sem lenne semmi akadály. :-D
paross11#342011-07-13 19:58:06
Válasz a(z) 33-es üzenetre:Na látod hát ez az erről beszélek!"Izé messze vagy ,nem merek mások előtt stb"!Mindig valami kifogás!Nekünk is messze van Pécs ,Tata,Budapest !  Van  olyan is akinek a szomszéd lépcsőház is távolinak tünik! :-D  :-D  :-D
cujo#332011-07-12 20:32:06
Válasz a(z) 28-es üzenetre:Na végre valami jó hír... :-) 
Én elmennék, csak kicsit messze vagy...
paross11#322011-07-12 18:33:14
Válasz a(z) 31-es üzenetre:majdnem
paross11#312011-07-12 18:32:51
Válasz a(z) 30-es üzenetre:Ők azok akik madnem nagyon elakarnak jönni! :-D  :-D  :-O  ;-)  :-*  :-(
bombika15#302011-07-12 18:30:23
Válasz a(z) 29-es üzenetre:Most is voltak páran akik véletlen vasárnap látták meg, h buli volt :-P
paross11#292011-07-12 18:26:52
Válasz a(z) 28-es üzenetre:hmm érdekes mod a csoprtod forumán mindig utolagosan jelentkeznek a nagy "bikák amikor vége van ! :-D  :-D  :-D
bombika15#282011-07-12 18:15:09
Válasz a(z) 26-es üzenetre:Nálam mindig van kereslet szóló pasira is. Persze sokaknak itt is csak a szájuk jár és kevesen mernek eljönni :-)
paross11#272011-07-12 17:45:26
Válasz a(z) 26-es üzenetre:Igen mi  járunk bulizni,de egy jó buli akkor jó ha páratlan és egészséges pasi többlet van!Megérne egy misét , miért vannak maguktól elájulva egyes párok, "szoló pasi egyből tiltó" ez ép olyan hülye duma mint "szoló bisex lányt keresünk"!Az idiotáknak nem jutott el a tudatáig ha bisex akkor valószinű párja is van (mért ne lenne?)ilyenkor elgondolkodok ,csak azért vannak itt ,hogy nézelödjenek!
cujo#262011-07-12 17:10:08
Válasz a(z) 25-es üzenetre:
Végül is semmi akadályozó tényező nincs :-) 
Általában párokat szoktak keresni swingerre, legalábbis olyanokat láttam.
Ti jártok bulizni?:D
paross11#252011-07-12 16:38:00
Válasz a(z) 24-es üzenetre:Ki akadályoz benne?Swinger bulikban mindig szükség van a szoló pasikra! :-D
cujo#242011-07-12 12:21:57
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
Dehogynem tenném meg a férje jelenlétében is, csak eddig még nem volt ilyen alkalom.
Csatlakoznék párhoz.
paross11#232011-07-12 09:03:17
Válasz a(z) 15-es üzenetre:Miért a férje jelenlétében mondjuk egy swinger bulin nem mernéd meg tenni?Amikor a csajod basszák a jelenléted nélkül az azért egész más!
maximus79#222011-07-11 17:47:54
Válasz a(z) 17-es üzenetre:

Szia!

Szívesen megmutatnám neked privátban is! Úgy látom te vagy most online csak.. Msn vagy skyp jöhetne szóba mert itt nem működik a chat! (megint) :-)
maximus79#212011-07-11 17:35:33
Nem müködnek az oldalon a kemerák...:( :-(
maximus79#202011-07-11 17:03:53
Üdvözlet!

Most kb fél órára nyitva van a chatszobám és tudok képeket mutatni! Ha valamiért nem akkor a chat miatt van mikor megszakadt és vissza sem enged, nem igazán szeretem de ez van...:)
maximus79#192011-07-11 17:02:57
A(z) #19 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
anonymus01#182011-07-11 16:59:11
Ha valakit érdekel, szívesen valóra váltom a vágyát! ;-)
cujo#172011-07-11 16:45:32
Válasz a(z) 16-es üzenetre:
Szia!:)
Részemről rendben lenne.:)
Mit lehet tudni a kedves feleségedről?:)
maximus79#162011-07-11 16:38:38
Válasz a(z) 15-es üzenetre:Szia!

Hát igen úgy is el tudnám képzelni a dolgot , hogy jönne a egy fickó becsengetne, jöttem a feleségért.... :-) Izgalmasan hangzik így is.. :-) A jegygyűrű végig rajta lenne hogy tudd valakinek éppen a nejét kényezteted... :-)
cujo#152011-07-11 16:34:29
Sziasztok!
Férj jelenléte nélkül én is voltam már feleségekkel, de úgy is nagyon izgalmas a dolog.:)
maximus79#142011-07-11 16:25:02
Szia Mindenki!

Én már egyre többet próbálok beszélgetni a dologról itthon... :-) Említettem neki kellenének új képek, azt mondta reméli a régiek nincsenek fent valahol a neten?! Mire én DEHOGYIS...!!! Csak mosolygott. Szóval valahol tudom hogy öt is izgatja dolog de valamiért nem akar megtörni, de még dolgozom a témán... :-) remélem sikerrel is fogok járni előbb-utóbb... 


Anonymus01 : szerencsés vagy! :-) remélem egyszer én is beállhatok a sorba..;) 


Férjklub: Erre már én is gondoltam... azon is tanakodtam már hogyan tudnám megoldani hogy a munkatársamat ""véletlenül"" itt hagynám nálam egy ürüggyel, hogy lemegyek a boltba vagy ilyesmi a dvd-ben bent hagyom azt a DVD-t amin a képei vannak. És szólók neki addig nézzen filmet míg elvagyok, és persze az a dvd lenne benne...:) Egy kamerát mindenképpen a kanapéra irányítanák mi történik a szobában.. :-) :) :-)
anonymus01#132011-07-11 16:12:45
Sziasztok!
Én már jó néhány feleséget dugtam, szopattam a férj jelenlétében! Volt olyan, aki csak nézte az eseményeket, volt olyan, aki aktívan részt vett, stb. Én nagyon élvezem az ilyen partikat, mindenki elégedett szokott lenni! ;-)
cujo#122011-07-11 14:06:12
Sziasztok!
Jó a téma, ha valaki szeretné, hogy megdugják a feleségét, szívesen bevállalom.:)
ferjklub#112011-07-11 10:09:58
Ami a nekem még az nagyon izgalmas, hogy vajon a barátok, ismerősök közül ki az, akinek tetszik a nejem, aki maszturbálás közben már el is képzelte, hogy a feleségemet dugja, szopatja. Van egy barátom, akiről történetesen tudom, hogy az átlagnál nagyobb farka van. Őróla gondolom, hogy már megfordult a fejében a nejem, baráti sörözés közben néha fél mondat erejéig megdicsérte pl a nejem fenekét.. Én is elképzeltem már vele, hogy arra a képre érkezek haza, hogy a feleségem a konyhaasztalon hasal felhajtott szoknyával, bugyi nélkül, a barátom meg keményen dugja hátulról. Bizos a nejem is élvzné, mert már mondta, hogy kipróbálná a szexet egy átlagosnál nagyobb farkú férfival:)
molnar#102011-07-07 21:21:40
hali :-)
rég dumcsiztunk nejed hogy van?
maximus79#92011-07-05 12:44:58
Válasz a(z) 8-es üzenetre:Szia! Akkor tudok képeket mutatni mikor a szobám online van... Elküldeni még nem küldtem el senkinek, csak a szobámban mutattam meg öket... akkor szokott jo lenni mikor 10-15 összejövünk... huhh ott már kezd izgalmas lenni a dolog :-) bár nem a mennyiség számít állítólag :-) de privátban is szivesen megmutatom bármikor amikor összefutunk itt.... vagy msns is... vagy cam4.com ezen a néven.. de ezt nem irhatom ide.. :-)
ferjklub#82011-07-05 10:27:20
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Szia, meg lehet nézni valahol, valahogy a feleséged pucér képeit?
dialcompage#72011-07-05 09:09:09
Üdv mindenkinek!
Tényleg izgalmas dolog másnak megmutatni a feleségekről készült képeket, főleg látni ahogy áll valakinek a farka rá. És persze jó látni más feleségét szexis helyzetekben. Igen, a párcsere meg az egymás előtti szex az már más dolog. Bevallom nem is tudom hogy lehet ilyet felhozni témaként. De örülök hogy sokan már megoldották.
cirmivica#62011-07-04 22:19:15
Sziasztok!
Hát igen ezek a féfiak, akik nem hazudtolják meg magukat.
Mi is szeretjük a hasonló helyzeteket a párommal. Ez a formátum nem csak neki izgató, én is élvezem.
maximus79#52011-07-04 17:36:57
Sziasztok!

Örülök, hogy beindult a beszélgetés a fórumban... :-) Amikor elindítottam azon gondolkoztam vannak-e még férjek, pasik akik így gondolkoznak mint én, látom hogy vannak ennek meg örülök. Én is hasonló gondolkodású vagyok mint "férjklub" én is mutattam már a képeit több embernek és nagyon izgatott, a véleményük amiket mondtak, és amiket csináltak közben...:) Sokat fantáziálok arról is mi lenne ha előttem szeretkezne idegen pasival(kal) én nézője lennék csak a dolgoknak.. de eddig még nem tudtam rábeszélni a kedvesem... sajna!
johan#42011-07-04 16:47:53
Vágyaim ne továbbja.


Nem is tudom, hogy kezdjem el,nagy camerasex örült vagyok.
Minden videóchat oldalon cam masztizok fiúkkal, csajokkal, párokkal,
Sikerült a nejemet is bevonni egy idő után az egész camerás sexbe,isteni nagyon elvézük mind ketten.
Eldöntöttük hogy keresünk pasi vagy párt mind kettőnk örömére,ha összejön,a nejem rám bízta a keresést,de nagyon sok hazzudosal volt dolgunk,aki igaz mondonnak bizonyult az meg az ország másik végén lakott.
Na egyszer csak a közelben lakó pasival dumcsiztunk az eropolis chaten,aki ajánlott egy párt nem messze tőlünk,de nem hittűnk neki,ez egy hétfői napon volt. Másnap kedd este ismét erpolison lógtam és egy csaj rám, irt, hogy ö párban van, felkeltetem a nejem és elkezdtünk beszélgetni,email címet cseréltünk,felvettük egy mást MSN-re stb…
Egy kis idő után cameráztunk és meg beszéltünk egy találkozót  szombat estére azzal a jelszóval, ha most nem meggyünk, akkor később már nem jön össze.
Egész héten izgultunk a nejemmel,csak arra gondoltunk, hogy mit fogunk csinálni,hogy kezdjük el stb……
Az elkövetkezendő napokban kiderült ,hogy a pár bisex és kérdezték, hogy benne lennék egy kis bisexbe is. Igazából nem tiltakoztunk meg nem is erősítettük meg, gondoltuk lesz, ami lesz, majd ha nem tetszik, akkor stop megállunk.
Eljött a várva várt szombat, egésznap csak beszélgetünk a nejemmel, hogy nekünk nincs mitől tartanuk házasok, vagyunk, közösen döntöttünk így és bele vágunk, ha nem lesznek szimpatikusak angolosan, távozunk, vagy ha túlzottan erőszakosak.
Nagy készülődés kezdődőt este fele tusolás ruha kiválasztás, hoppá eszünk be jutott óvszer itthon ne maradjon, mivel már megbeszéltük, hogy csak orál mehet gumi nélkül.
S útra keltünk nagy izgalommal, oda értünk nem sokkárra és egy szimpatikus pár fogadod minket.
Ekkor egy kicsit fel lélegeztünk, elkezdtünk beszélgetni, borozgatni, egy kis idő múlva, már vetkőztünk, ami nekem egyszerre sok volt, mert gátlásos vagyok egy kicsit.
A nejem benne volt a bisex játékba elsőre.
Nagyon jó volt nézni, ahogy a két csaj nyalja, falja egymást, mi pasik meg csak ültünk a relaxsás fotelbe és bámultuk őket, most is bele remegek, hogy visszagondolva milyen csodálatos látvány volt ez számomra.
De a feszültség akkora volt bennem, hogy a farkam is alig akart állni, eközben már druszám, mivel egy volt a keresztnevünk nevezzük így a pasit. Neki látott a nejemet szopatni. Ez akkora löketett adott nekem, nejemet nyalja a csaj, egy pasi épp cumiztassa nekem is be, kell szállni és mentem is a nejem szájához. Gondoltam 42 évet megértem még csajt csak a nejemet húztam a farkam rá más puncit nem, ideje kipróbálni, Oda is mentem és simogatni kezdtem a punciját, nyalogatni, de mikor ujjazni szeretem volt stop ne, nem szeretem, ha nyalom a csajom, akkor ujjazzák a puncím, mert nem tudok figyelni mind kettöre. Oké mondtam, de később kiderült nem ez volt az oka.
Ha nem épp vérzett egy kicsit és benne volt a tampon. Ekkor felvillant bennem lehet, hogy nem is dug a csaj csak majd esetleg engem, dugnak meg, gondolatban sokszor dugtak már meg, sőt a nejem vibrátorral többször de most első alkalommal sok lenne. Gyerünk akkor visszacumiztatni a nejem, de druszám még mindig szopatta, csókolta a párom, épp kiszállt a szájából én meg be ekkor fogtam meg a farkát, ez egy újabb löketet adott. Farkat utoljára kamaszkoromba fogtam, haverokkal közös hokizáskor. A nejemre pillantottam és láttam az arc játékán nyugodtan, próbáld ki ez volt az 
Vágyad, hogy bekapd, oké bólintottam, de nem ment a dolog csak vertem a farkát, mind most a sajátomat írás közben visszagondolva a történtekre nem birok magammal áll mind a csövek. Druszám ekkor ki ment egy cigire, én meg hevesen csókoltam a nejem, aki közben nagyokat sikított, ahogy a csaj nyalta a lucskos punciját és folyamatosan élvezett.      
Egy pillanat múlva már a csaj rajta volt a farkamon, a nejem meg ki ment a druszámhoz.
Hu jaj ekkor voltam bajba, farkam ismét lefelé ívelő pályán volt, de sikerült fel tornászni, most csak gondoltam bírjam sokáig ne, hogy szájba lőjem 
Nagyokat nyögtem, már remegtem majd szétdurrantam, ekkor szolt a csaj enged bele nyugodtan, hát nem kell több és puff lőttem folyamatosan, összegyűjtötte mindet, és ott hagyott kivitte a nejem szájába átcsókolta a párod, küldte címszóval.
Kimentem utánuk én is, mit látok nejem konyha asztalba kapaszkodva, hátulról dugják, és a csajjal csókolózik.

Ezután a csajok ki találták irány a fürdő, sarok kádba bele ültek, pasik meg pihenő. De egy idő után ki hallatszotak a nyögéseik,tőbb se kellett gyerünk be hozzájuk.
Mit láttuk nyalják egymást,ez annyira felcsigázott pláne hogy a nejem nyalta a másik csajt,ekkor jött a váratlan pillanat kérte a csaj fordulják meg és hajoljak előre,megtettem.
Elkezdte nyalni a lukamat ez akkora elvezett volt hogy csak na,ekkor azt vettem észre hogy már bennem mattat az ujjaival és druszám meg szopja a farkam.
Hátra néztem a nejem még mindig nyalta  a puncit. Most már egyre jobban kezdtem feloldódni, hirtelen megfordultam és a csaj szájába nyomtam a farkamat.
Druszám meg a nejemet húzzta a farkára,isteni látvány volt,nejemmel össze néztünk és mindha szemeivel kért volna gyere próbáld ki.
Hát mentem be kaptam,ez az fel kiáltott druszám,semmi különös nem volt benne,nejem fülembe súgta csináld ha jól esik bátran.
Ekkor megcsókoltam a nejem és át vonultuk a nappaliba ketten a druszámmal,ott folytatuk. Oldalast fekve ott szoptuk egymást,közben szolt ha benne vagyok akkor meg is dugna vagy ha gondolom én öt.
De ez nem ment volna,közben a csajok sikoltottak már és vissza mentünk hozzájuk és velünk folytatuk.Ez volt az első közös estént a néggyesbe kisebb nagyobb megszakitásokkal közeben ,de 7-8 orán keresztül.Nem bajtuk meg az biztos a nejemmel,amit tettünk.
Az úton haza felé mindketten remegtünk a gyönyör és a boldogságtól,
30km sebességel döccögtünk haza 10 km keresztül. Haza érve tusolás után egy jó kis menet kettesbe,egy két óra alvás után ismét sex ,reggel kávézás közben megbeszéltünk kinek mi volt jó,meg azt is ha lesz még alkalom akkor benne leszünk .  
Olyan volt  mint ha csak álmodtuk volna ,de igaz volt. Eztán pedig következett az egész napos úgy mond dőglés mert ki voltunk mind a lőtt lúd.
ferjklub#32011-07-04 15:49:02
a nejem puncija :-)
ferjklub#22011-07-04 15:32:15
Én például már mutattam meg másnak a nejemről készült meztelen fotókat és izalmas volt látni, ahogy más férfi izgul rá. Persze azt is megnézném, ahogy egy másik férfi megdugja, de sajnos erre nem tudom rábeszélni.
szhbi#12011-07-04 14:37:40
Szia! Egyetértek vele a feleswég szex témában, szerintem is izgató nagyon látni ahogy más férfival vagy férfiakkal szeretkezik. Tudom hogy neki is nagyon jó, mert mással máshogyan más módon jobban lehet élvezni mint a megszokottal.

[1-60] [61-102]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1000BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba2440Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok, a héten vasárnap Mgnm?
Ajánlott szobák
#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő

#sexxx-men100Szexbulik, Gangbang, Swinger
Ajánlott szobák
#homo_szoba2000Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1110Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok400Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1300Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.